اونس طلا1755
مظنه5,552,000
18 گرم1,281,600
ارزش سکه12,508,656
قدیم (بهار)13,100,000
جدید (امامی)13,630,000
نیم7,700,000
ربع4,700,000

ازدواج زن کامبوجی با یک گاو!

ازدواج زن کامبوجی با یک گاو، این زن را به سوژه رسانه ها تبدیل کرده است.

به گزارش سایت طلا ، ویدئویی زندگی مشترک زن کامبوجی با یک گوساله خبرساز شده است. «کهیم هانگ» ۷۴ سال دارد بر این باور است که شوهر مرده اش در این حیوان تناسخ پیدا یافته است. خانم هانگ که در شمال شرقی استان کراتی کامبوج زندگی می‌کند می‌گوید با این گاو ازدواج کرده، چون همیشه دوست دارد با وی باشد و رفتاری مشابه همسر متوفی اش دارد.

در یکی از تاصویر منتشر شده هانگ در اتاق خود در حالی که با این گاو نشسته دیده می‌شود. او در داخل خانه اش یک تخت بزرگ برای این گاو ساخته است. مراسم ازدواج این زن با این گاو در تصاویر منتشر شده نشان داده نمی‌شود، اما روستائیان مدعی هستند که در مراسم ازدواج این زن شرکت کرده اند.

او اغلب این گاو را شسته، سپس آن را به اتاق خود و روی تخت هدایت می‌کند. این زن همان بالش‌هایی را که شوهرش «تول کهوت» از آن استفاده می‌کرد روی تخت قرار داده تا این گاو سرش را روی آن بگذارد. کهیم هانگ در این باره گفت: «وقتی این گاو پیشانی ام را بوسید و به دنبال من به طبقه دوم آمد متقاعد شدم که روح همسرم است که در این حیوان تناسخ سافته است. من معتقدم این گوساله همسر قبلی من است، زیرا هر کاری که انجام می‌دهد دقیقا به همان روشی است که همسرم در زمان زنده بودنش انجام می‌داد.»

این در حالی است که پسر هانگ نیز گفته‌های مادرش را باور دارد و کاملا مطمئن است و می‌گوید می‌تواند روح پدرش را در این گاو حس کند. هانگ پس از مرگش، فرزندانش را فروش یا بدرفتاری با این گاو منع کرده و از آن‌ها خواسته تا مراقب پدر خود باشند. او تاکید کرده پس از مرگ این گاو، این حیوان باید مانند یک انسان تشییع و دفن شود.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد