اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

کودک خردسال، ناجی جان مادرش شد

کودک خردسال با تماس با اورژانس توانست جان مادرش را نجات دهد.

به گزارش سایت طلا ، یک زن انگلیسی توسط پسر ۳ ساله اش از مرگ نجات یافت. پس از آنکه «کایلیگ بوفی» ۳۳ ساله از پله‌های خانه اش سقوط کرد و دچار بیهوشی شد پسر وی با اورژانس تماس گرفت و درخواست کمک کرد. «توماس بوفی» شماره تلفن اورژانس را حین تماشای یک کارتون در یوتیوب یاد گرفته بود.

بنا به گزارش بیرمنگهام میل، در این حادثه خانم بوفی پس از سقوط و برخورد سرش با زمین دچار بیهوشی شده بود. توماس با دیدن این صحنه و برای نجات مادرش با اورژانس پزشکی تماس گرفت. این اتفاق در تاریخ ۱۲ نوامبر در وست میدلنز انگلیس رخ داد.

بنا به این گزارش این کودک می‌دانست که چگونه باید با پلیس تماس بگیرد، زیرا کارتونی با نام «Robocar Poli، یک برنامه انیمیشن کودکانه ساخت کره جنوبی که دارای ماشین پلیس، آتش نشانی و آمبولانس است دیده بود. توماس پس از تماس با اورژانس و پیش از صحبت کایلیگ نیمه بیهوش با اپراتور «مورگان آمفلت» به او گفت که مادرش از طبقه بالا سقوط کرده است.

مادر توماس در این باره گفت: «او برای برداشتن تلفن من از طاقچه اتاق نشیمن بالا رفت و توانست با اپراتور تماس بگیرد. آن‌ها نتوانستند متوجه شوند که توماس در مورد چه چیزی صحبت می‌کند، اما او را به پلیس وصل کردند.»توماس پس از تماس با شماره ۹۹۹ پلیس به بیورن از خانه رفت و با بازکردن گیت کودک ماموران پلیس و اورژانس را برای نجات مادرش به داخل خانه هدایت کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد