اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

آخرین وضعیت بازار طلا /پیش بینی قیمت طلا و سکه 4 آذر

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته با افزایش روبه رو شد.

ابراهیم محمدولی در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا درباره وضعیت بازار طلا گفت: امروز بر خلاف اینکه اونس جهانی کاهش یافت قیمت طلا و سکه افزایشی شد.

وی گفت افزایش نرخ ارز باعث شده قیمت طلا و سکه امروز با افزایش مواجه شود و این افزایش باعث رکود و کاهش داد و ستدها در معاملات امروز شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ابراز امیدواری کرد بانک مرکزی به نرخ ارز ورود کند و افزایش قیمت دلار را کنترل کند تا معاملات و داد و ستدها افزایش یابد و آرامش به بازار بازگردد زیرا نوسان و افزایش قیمت طلا و سکه باعث رکود در معاملات می شود.

وی خاطر نشان کرد چنانچه نرخ ارز به افزایش خود ادامه دهد طبیعتا قیمت طلا و سکه نیز افزایشی خواهد شد.

بازار طلا

قیمت طلا و سکه در بازار امروز 3 آذر 1400

محمدولی با اشاره به قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت اونس جهانی 1784 دلار ، قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم به 12میلیون و 400هزار تومان و سکه طرح جدید به 12میلیون و580هزار تومان است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه 6میلیون و500هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و730هزار تومان و سکه یک گرمی دو میلیون و250هزار تومان است.در بازار امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و 258هزار تومان و قیمت یک مثقال طلای آب شده به5 میلیون و 453 هزار تومان رسید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد