اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

مشکل بازیکنان خارجی استقلال چیست؟

طبق نامه وزارت ورزش و جوانان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ارائه ضمانت‌نامه بانکی به سازمان لیگ ممنوعیت دارند.

به گزارش سایت طلا ، به دنبال برداشته شدن ممنوعیت جذب بازیکن خارجی در لیگ برتر و همچنین درخواست برخی باشگاه‌ها برای در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شرط ارائه ضمانت‌نامه بانکی را برای باشگاه‌های خواهان استفاده از بازیکنان خارجی قرار داده‌اند.

استقلال یکی از باشگاه‌هایی بود که پس از برداشته شدن این قانون، اقدام به جذب بازیکن خارجی کرد و کوین یامگا و رودی ژستد را به خدمت گرفت که برای استفاده از آنها باید ضمانت‌نامه ارائه می‌کرد. این در حالی است که طبق نامه وزارت ورزش و جوانان که مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در اختیار دارد، سرخابی‌ها نمی‌توانند ضمانت‌نامه بانکی ارائه کنند و در این رابطه ممنوعیت دارند. با این حال هم‌اکنون باشگاه استقلال برای بازی دادن به کوین یامگان و رودی ژستد، دو بازیکن خود دچار مشکل شده است، در حالی که این دو بازیکن کارت بازی دارند و در هفته‌های گذشته نیز در ترکیب آبی‌پوشان قرار گرفتند.

باشگاه استقلال با توجه به ممنوعیت ارائه ضمانت‌نامه بانکی، برای استفاده از بازیکنان خود ضمانت‌نامه ملکی ارائه کرده، اما پذیرش این ضمانت‌نامه قرار است در هیئت رئیسه سازمان لیگ بررسی شود و به نظر می‌رسد به همین دلیل ادامه حضور بازیکنان خارجی استقلال در ترکیب این تیم، دچار مشکل شده است.

باید دید با توجه به اینکه دو بازیکن خارجی استقلال کارت بازی دارند و پیش از اینهم برای آبی‌پوشان بازی کرده‌اند، مشکل‌شان برای بازی مقابل گل‌گهر حل می‌شود یا نه. از سوی دیگر، فریبرز محمودزاده مدیر نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفته است پیش از این ابطلال مجوز موقت دو بازیکن خارجی تیم استقلال را به این باشگاه اطلاع داده بودند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد