اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با انجام این کارها پیش از خواب صبح خود را با چهره ای زیبا شروع کنید

انجام دادن این کارها پیش از خواب باعث بهبود سلامتی مو و پوست شما می شود و پس از بیدار شدن از خواب چهره ای دلفریب و زیبا خواهید داشت.

یک خواب خوب و راحت علاوه بر رفع خستگی ها به زیبایی و سلامتی شما نیز کمک می کند. بدن شما در هنگام خواب خود را بازسازی می کند و شما با استفاده از این فرایندهای طبیعی می تواند به هرچه زیباتر شدن خود کمک کنید.

1. پیش از خواب ماسک مو بگذارید

یک ماسک موی مناسب را انتخاب کنید و پیش از خواب برروی موهای خود بگذارید و با یک حوله یا پارچه موها را بپوشانید و صبح موهای خود را بشویید.

2. موها را در هنگام خواب از صورت خود دور نگه دارید

چربی موها باعث چرب شدن پوست صورت می شود در نتیجه پیچیدن موها در یک روسری ابریشمی هم از موخوره جلوگیری می کند و هم مانع از آسیب رساندن به پوست صورت شما می شود.

مراقبت از مو

3. سر را بالاتر از سطح بدن قرار دهید

پف کردن چشم ها در طول خواب نشان دهنده این است که ارتفاع سر نسبت به بدن مناسب نیست و به همین دلیل مایعات در زیر پوست صورت جمع می شود.

4. از کرم دور چشم استفاده کنید

اگر دور چشم های شما پف کرده است و رنگ آن رو به تیرگی رفته است و پوست شادابی ندارد پیش از خواب از کرم دور چشم استفاده کنید.

5. به مژه های خود روغن کرچک بزنیدبرای آن که مژه هاهی بلند و زیبایی داشته باشید می توانید شب های پیش از خواب کمی از روغن کرچک را به مژه های خود بزنید و فردا صبح آن ها را بشویید.

مراقبت از پوست

6. به پشت بخوابید

تماس صورت با بالش باعث ایجاد چین و چروک و آلوده شدن پوست می شود اگر عادت دارید به پهلو بخوابید بهتر است از روبالشی ساتن یا ابریشمی استفاده کنید.

7. مرطوب کننده استفاده کنید

از کرم های مرطوب کننده شب که مخصوص از بین بردن عارضه های پوستی هستند استفاده کنید و پوست دست و پاها را نیز با لوسیون مرطوب کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد