اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

صعود شدید قیمت طلا به قیمت های بالای گذشته + تحلیل تکنیکال

قیمت طلا طی هفته گذشته یک روند صعودی را آغاز کرده و در روز گذشته توانست به بالا ترین قیمت چند هفته اخیر خود دست پیدا کند.

دیروز (جمعه) طلا توانست رشد قابل توجهی را از خود نشان داده و به شکل پایداری به بالا تر سطح کلیدی 1800 دلار صعود کند که بالا ترین قیمت آن طی چند هفته گذشته به شمار می رود.

در لحظه نگارش این خبر قیمت هر اونس طلای جهانی با بیش از 30 دلار افزایش در عدد 1815 دلار قرار دارد که بالا ترین رشد روزانه طی هفته های اخیر را نیز نشان می دهد.

مهم ترین عاملی که باعث شد تا قیمت طلا بتواند به بالای 1800 دلار افزایش پیدا کند را می توان نگرانی سرمایه گذاران نسبت به افزایش تورم ایالات متحده و همچنین کاهش ارزش شاخص دلار آمریکا دانست.

در کنار صعود قیمت طلا، بیت کوین نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرده و به بالا ترین سطح تارایخی خود رسید. هم اکنون نیز قیمت بیت کوین در عدد 61 هزار دلار قرار دارد.

از نظر فنی اگر به نمودار آشکار ساز تلاقی فنی نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که طلا در حال حرکت به سمت مقاومت خود در عدد 1820 دلار است. در صورت عبور از آن نیز با مقاومت 1823 دلاری مواجه خواهد شد.در طرف دیگر طلا ابتدا در عدد 1801 دلاری حمایت شده و در صورت افت بیشتر حمایت 1795 دلاری در انتظار آن خواهد بود. سقوط شدید تر نیز می تواند قیمت را به عدد 1783 دلار برساند که پایین ترین حمایت طلا محسوب می شود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد