اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

ریختن فاضلاب هواپیما بر روی خانه و سر یک مرد

مردی که در حیاط خانه اش در حال استراحت بود به ناگهان با بارشی از فاضلاب های انسانی درون هواپیما رو به رو شد که تمام خانه و حیاط او را کثیف کرد.

مردی ساکن شهر وینزور در غرب لندن زمانی که در حیاط خانه‌اش بود، بارانی از فاضلاب انسانی بر سرش ریخت که از مخزن توالت یک هواپیما در بالای خانه‌اش تخلیه شده بود.

این شهروند موضوع را در جلسه شورای شهر وینزور و میدن‌هد با کمیسیون امور هوانوردی مطرح کرده است.

کارن دیویس، عضو این شورای شهر گفته که از شنیدن این موضوع "وحشت کرده است." چرا که کل حیاط، باغچه،‌سایه‌بانها و خود مرد که در آن زمان در حیاط بوده، با این بلای آسمانی پوشیده شده‌اند.

رها شدن فاضلاب از هواپیما در اواسط ماه ژوئیه در تابستان و تقریبا در مرکز شهر وینزور رخ داده است.

هواپیما

وقتی در هواپیما به توالت می‌رویم، ادرار و مدفوع در مخزنی جمع می‌شود و معمولا پس از فرود تخلیه می‌شود. نشتی در این مخزن ممکن است موجب رها شدن بخشی از این محتویات از بدنه هواپیما شود اما به دلیل ارتفاع بالا، فاضلاب به صورت یخ‌زده به زمین می‌آید که به "یخ آبی" معروف است.

در مورد حادثه وینزور گفته شده است که فاضلاب هواپیما به دلیل اختلاف فشار در ارتفاع حدود ۲ کیلومتری زمین رها شده و احتمالا به دلیل گرمای هوا به شکل "مخلوطی سیال‌تر" و با احتمال "یک در میلیارد" بر سر مرد بدشانس و خانه‌اش ریخته است.شورای شهر وینزور نام شرکت هواپیمایی را در اختیار بی‌بی‌سی قرار نداد اما گفته شد که این شرکت هواپیمایی پس از تماس مرد حادثه‌دیده، ابتدا منکر عبور هواپیمایش از فراز آن خانه شده بود. اما وقتی این فرد از طریق نرم‌افزار ردیابی مسیرهای هوایی، هواپیمای آنها را شناسایی کرد، مجبور به تایید شده است.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد