اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با این روش مبل های قدیمی خود را بار دیگر مثل روز اول خود کنید

مبل ها یکی از پر استفاده ترین وسایل در خانه است که همیشه ساعات بسیار زیادی را بر روی آنها می گذرانید از این رو ممکن است بسیار زود شل و خراب شوند.

بسیار پیش می آید که شما مبل خود را از کارگاه ها و با قیمت ارزان تهیه کرده باشید که به سرعت خراب می شوند و یا آن را دست دوم گرفته باشید که می توانند سریع تر از حد معمول دچار فرورفتگی شوند.

از طرف دیگر حتی اگر مبل های گران قیمتی تهیه کرده باشید باز هم پس از مدتی ممکن است کیفیت آن کاهش پیدا کرده، دچار فرورفتگی شده و یا شل و بد قیافه شوند.

بسیار از افراد ترجیح می دهند که به سرعت سراغ تعویض وسایل خانه خود نرفته و به جای آن مبل های خود را تعمیر کنند چرا که به آنها علاقه داشته و یا به اندازه ای راحت هستند که نمی خواهند آنها را تعویض کنند.

خوشبختانه راه هایی برای تعمیر مبل ها و کاناپه های شما وجود دارد که با استفاده از آنها دیگر نیازی به تغییر اساسیه منزل خود طی هر چند سال یک بار نخواهید داشت.

مبل

طبق گفته متخصصان این حوزه مهم ترین عواملی که باعث افتادگی و یا شل و گود شدن مبل و کاناپه شما می شود فنر ها خراب شده و شکسته و یا شل شدن کوسن های مبل می باشد.

اگر پس از برداشتن کوسن های مبل متوجه شدید که زیر آن هیچ تغییری نکرده و صاف است مشکل شما از افتادگی کوسن ها ناشی شده و فنر ها و دیگر اجزای مبل شما سالم است.

بهترین گزینه برای تعمیر کوسن های شل شده و افتاده خرید فوم جدید و پر کردن کوسن ها با این فوم است که می تواند مبل شما را مانند روز اول تازه و نو کند.پر کردن کوسن ها با فوم جدید نیز کار چندان سختی نبوده وش ما می توانید آن را در خانه انجام دهید. اگر فکر می کنید به راهنمایی بیشتری نیاز دارید نیز می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت روش این کار را بیاموزید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد