اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

فروش ویژه پژو پارس نصف قیمت بازار

با توجه به اینکه ایران‌خودرو تنها امکان عرضه ۳ هزار دستگاه از این خودرو را داشت، می‌توان نتیجه گرفت که به ازای هر یک دستگاه پژو پارس ۱۰۲۴ نفر متقاضی وجود داشته است

انتشار آمار کاربرانی که در بیست و چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو ثبت نام کرده بودند، نشان داد بیش از ۳ میلیون نفر متقاضی خرید پژو پارس بودند.

پس از انتشار فراخوان فروش فوق‌العاده ایران خودرو، ۴ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۹۲۴ نفر برای خرید چهار خودرو شامل پژو پارس، دنا پلاس توربو اتومات، پژو ۲۰۷ پانوراما و رانا پلاس ثبت نام کردند. نکته جالب که چندان هم دور از انتظار نبود، تقاضای ۳ میلیون و ۷۳ هزار و ۲۰ نفر برای پژو پارس بود.

دلیل این استقبال، فاصله بسیار زیاد بین قیمت کارخانه و قیمت بازار است. برآورد‌ها نشان می‌دهد که قیمت پژو پارس در این مرحله قرعه‌کشی، نصف قیمت بازار است و برندگان سود چشمگیری از این خرید خود می‌کنند.

هرچند طبق قانون برندگان قرعه‌کشی‌های سایپا و ایران‌خودرو در سال‌های اخیر امکان فروش خودرو خود را ندارند، اما داغ بودن بازار خرید و فروش حواله و همچنین واگذاری خودرو به صورت وکالتنامه‌ای هنوز نتواسته مانعی برای ورود سودجویان به این بازار ایجاد کند.

براساس گزارش رسانه‌ها برای خودروی رانا پلاس ۴۲۴ هزار و ۹۲۸ نفر برای ظرفیت ۲ هزار دستگاهی این خودرو ثبت نام کرده بودند.علاوه بر این برای خودروی پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۹۹۳ هزار و ۶۸۱ نفر برای ظرفیت ۲ هزار دستگاهی این خودرو و برای دنا پلاس توربو اتوماتیک ۲۳۷ هزار و ۲۹۵ نفر برای برای ظرفیت ۲ هزار دستگاهی این خودرو در سایت ایران خودرو ثبت نام کرده بودند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد