اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با دیدن این عکس شما را به یک چالش روانشناسی دعوت می کنیم

می خواهیم در این مطلب شما را به یک چالش روانشناسی دعوت کنیم تا تنها با یک انتخاب ساده اما مهم راز های عجیبی از شخصیت شما را فاش کنیم.

در ادامه به عکس زیر نگاه کنید و یکی از درختان را انتخاب کنید و سپس با توجه به عدد آن درخت مطلب مورد نظر را مطالعه کنید.

1. در زندگی خود ، به شدت فاقد ثبات در روابط هستید ، به نظر می رسد که نمی توانید به مردم اعتماد کنید و می ترسید که طرد یا از توجه آنها محروم شوید ، همه اینها باعث تنش در بدن شما می شود ، زیرا می ترسید که در یک لحظه بقایای اطمینان خود را از دست دهید . آیا التهاب پوست ، خارش یا سردردهای مکرر دارید ؟ تا زمانی که فکر خود را تغییر ندهید ، این آشفتگی ها ممکن است همچنان شما را آزار دهند . بهای اشرده تنها کاری که شما باید انجام دهید انتقال توجه دیگران به خودتان است . این شما هستید که می توانید اعتماد کنید و زندگی خود را بسازید . برای خود وقت اختصاص دهید ، سرگرمی های جدید را کشف کنید ، یک تعطیلات آرامش بخش را برای خود ترتیب دهید .

2.انرژی را در شکم ، روی پوست و قلب احساس می کنید ، هنگامی که از چیزی می ترسید ، ناراحت می شوید یا در شکلات به سر می برید ، همه اینها در علائم جسمانی و مشکلات بیماریهای این اندامها منعکس می شود . اغلب اوقات ، افرادی که این شماره را انتخاب میکنند از آلرژیهای مختلف رنج می برند ، سعی کنید هر روز حداقل ۱۰ دقیقه آرام باشید . تنفس عمیق را در آرامش کامل یاد بگیرید . هنگامی که به رختخواب می روید ، سعی کنید لحظات خوش زندگی را تصور کنید که باعث آرامش شما می شود.

3.شما فردی کاملا از خود راضی هستید و زندگی را دوست دارید ، به خوبی می دانید که چگونه یک تجربه مثبت را حفظ کنید ، حتی اگر گاهی اوقات دوره های خستگی و داشته باشید . ناامیدی ' شما یاد گرفته اید که خودتان را دوست داشته باشید ، زیرا برای سلامتی شما مفید است.

4.شما را از حالت اشتیاق خود در زندگی را از دست داده اید و کاملاً منفعلانه زندگی می کنید ، انتظار دارید که کسی یا چیزی علاقگی و افسردگی خارج کند . شما از مرگ ، بیماری و تصادفات ترس دارید ؛ از نظر جسمی ، این می تواند به صورت مشکلات معده و یبوست که با انفعال داخلی همراه است ، منعکس شود . گاهی سعی کنید خودتان را تحت فشار قرار دهید و حتی اوقات کاری کنید که نمی خواهید . به یاد داشته باشید که نیازی به انتظار برای تغییر سال نو ، تعطیلات ، ماه آینده یا دوشنبه نیست ، در صورت تمایل هر زمان مناسب خواهد بود .

5.نگرش قاطعانه شما نسبت به مردم ، در واقع آسیب پذیری و ناامنی را پنهان می کند . از آنجا که بدن ما اغلب به حالت عاطفی واکنش نشان می دهد ، این را می توان در برخی از بیماریها ، به ویژه بیماریهای کبدی بیان کرد . طور پس از پرداختن به مشکلات داخلی خود ، می توانید به قابل توجهی سلامتی خود را بهبود ببخشید . در این حالت چه باید کرد ؟ سعی کنید نسبت به دیگران فرومایه باشید ، غالباً از خود بپرسید که هنگام اشتباه پیش آمده خود یا دیگران را به خاطر اشتباهات سرزنش میکنید ؟6.زندگی شما همراه با یک استرس مداوم است ، به نظر می رسد که مشکلات مانند یک گلوله برفی روی شما می افتد و شما وقت بهبودی ندارید این حالت ممکن است به صورت مشکلات پوستی یا فراموشی روی بدن منعکس شود . بدن شما نیاز به استراحت دارد ، بیایید احساسات خود را تخلیه کنید ، اما اگر تعداد آنها زیاد است ، سعی کنید انرژی خود را به سمت دیگری هدایت کنید ، به ورزشهای رزمی ، بوکس یا سایر ورزش ها هم بپردازید .

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد