اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

بااین ترفند، لکه مقاوم قهوه و چایی را پاک کنید.

اگر از این ترفند استفاده کنید، پاک کردن لکه های قهوه روی ماگ، ساده ترین کار جهان می شود!

لکه های سمج قهوه

آیا شما هم مانند ما دوست دارید هر روز صبح با یک لیوان، قهوه صبحگاهی خود را بنوشید؟ پس احتمالاً با این مشکل آشنایید که اگر حتی ماگ خود را در ماشین ظرفشویی هم بگذارید، باز هم به نظر، چندان تمیز نخواهد شد و کلی لکه همچنان باقیمانده است! هرچقدر هم سعی کنید که با اسکاج لکه ها را از بین ببیرید، باز هم تاثیر چندانی ندارد! بنابراین، آیا راهی برای خلاص شدن از شر این لکه ها وجود دارد؟ بله، وجود دارد!

ای کاش زودتر از این موضوع مطلع می شدیم...

راه حل

یک راه حل بسیار ساده برای ازبین بردن لکه های روی ماگ شما وجود دارد. شما فقط به یک ماده ساده نیاز دارید و ما مطمئن هستیم که آن را در آشپزخانه خود دارید: ماده معجزه آسایی که شما نیاز دارید نمک است! یک لایه سخاوتمندانه ای از نمک را به لیوان قهوه خود اضافه کنید، دستکش های ظرفشویی را بپوشید و در مرحله بعد با نمک روی لکه های داخل لیوان بمالید و سپس لیوان را با آب بشویید. خواهید دید لکه های قهوه از بین رفته اند! حالا کافی است لیوان را داخل ماشین ظرفشویی بگذارید یا با کمی مایع ظرفشویی آن را در سینک بشویید. شستشوی دوم برای این است که قهوه بعدی شما طعم نمک ندهد!

اگر متاسفانه نمک به اندازه کافی ندارید، ایرادی ندارد! این ترفند با جوش شیرین و کمی لیمو هم کاملا کار می کند.خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد