اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

برگزاری نشست امنیتی آمریکا-روسیه-اسراییل درباره ایران و سوریه

سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو در گفت‌وگویی از برگزاری نشستی با حضور روسای شوراهای امنیت ملی آمریکا، روسیه و اسراییل با محوریت ایران و سوریه خبر داد.

به گزارش سایت طلا ، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، الکساندر بن زوی سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه گفته است اسراییل با روسیه و آمریکا توافق کرده است نشستی با حضور سران امنیتی‌شان به منظور بحث و گفت‌وگو پیرامون وضعیت سوریه و ایران تشکیل شود.

تاریخ و محل این نشست ممکن است پس از دیدار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ۲۲ اکتبر در سوچی تعیین شود.

بن زوی در این باره به اسپوتنیک گفت: فعلا در حد یک ایده است، تاریخ و محل آن هنوز مشخص نشده است. ما از طرف خودمان آماده میزبانی هیات‌ها هستیم. اما هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است.

او افزود: فعلا موافقت شده است که این نشست برگزار شود. موضوعات آن شامل سوریه و ایران و دیگر مسائل خاورمیانه خواهد بود.

به گزارش سایت طلا، پیش‌تر نیز دفتر نخست‌وزیری اسراییل مطرح کرده بود موضوع توافق هسته‌ای و برنامه هسته‌ای ایران از موضوعات دیدار و گفت‌وگوی رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواهد بود.

یائیر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی و اِیال هولاتا رئیس شورای امنیت داخلی این رژیم هم اخیرا در سفرهای جداگانه‌ای به واشنگتن و دیدار با همتایان آمریکایی، به مواضع اسرائیل درباره مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین و برنامه هسته‌ای ایران پرداخته‌اند.علاوه بر این، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با سرگئی لاوروف همتای روسی‌اش به موضوع مذاکرات وین پرداخته بود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد