اونس طلا1780.7
مظنه4,949,000
18 گرم1,142,400
ارزش سکه11,150,097
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,640,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

مردی که ۱۷ سال است در جنگل زندگی می‌کند

زندگی ۱۷ ساله فردی کانادایی در جنگل، به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

به گزارش سایت طلا ، در قرن ۲۱ عصر کامپیوتر، لپ تاپ و تلفن‌های همراه هوشمندی هستند که به بخشی جدانشدنی از زندگی همه ما تبدیل شده اند. ما در عصر اینترنت زندگی می‌کنیم که روزی نمی‌شد تصور کرد که بتوان همه کار‌های روزمره از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین آن را تنها با یک تلفن همراه انجام داد. حالا تصور زندگی بدون همه این ابزار‌های اینترنتی دشوار است.

اما در این مطلب با مردی آشنا خواهید شد که هنوز به شیوه‌های قدیمی زندگی می‌کند. «چاندراشکار» مردی است با اندام لاغر، اما قوی، نیمه طاس، ریش بلند، دمپایی پلاستیکی و دو جفت لباس که مدت ۱۷ سال است بدون داشتن تمام این امکانات در جنگل زندگی می‌کند. چاندراشکار را می‌توان در یک جنگل انبوه بین روستا‌های ادتاله و نکاره در منطقه داکشینا کانادا یافت. برای رسیدن به جایی که او زندگی می‌کند باید ۳ تا ۴ کیلومتر پیاده روی کرد.

چاندراشکار یک محل اسکان کوچک با چوب‌های بامبو که مقداری پلاستیک روی آن قرار داده زندگی می‌کند و ماشین سفیر قدیمی در کنار کلبه او و رادیویی که تنها همدم او است. دلیل انزوای چاندراشکار از دست دادن ثروتش در یک بانک تعاونی است. او زمانی صاحب یک مزرعه به مساحت ۱.۵ هکتار بود و زندگی آرامی داشت. او در سال ۲۰۰۳ مجبور شد تا یک وام ۴۰ هزار روپیه‌ای از یک بانک تعاونی بگیرد، اما نتوانست آن را پس بدهد و بانک مزرعه اش را به حراج گذاشت.

چاندراشکار که تمام زندگی اش را از دست داده بود با ماشین سفیر خود به دل جنگل زد و تصمیم گرفت تنها زندگی کند. او در داخل رودخانه کنار کلبه خود حمام می‌کند و با فروش سبد‌هایی که خودش می‌بافد برای خود برنج، شکر و سایر مواد غذایی تهیه می‌کند.

برچسب ها :
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد