اونس طلا1779.1
مظنه4,952,000
18 گرم1,143,100
ارزش سکه11,156,856
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,645,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

تصویری که با دیدن آن تمام راز شخصیت شما فاش می شود

در این مطلب تصویری را به شما نشان خواهیم داد که با دیدن آن تمام راز های درونی شخصیت شما برملا می شود.

در ادامه به تصویر زیر نگاه کنید و اولین تصویری که در آن می بینید را بخاطر بسپارید و سپس در ادامه متن مربوط به تصویر را با دقت مطالعه کنید.

گربه

شما تلاش می کنید تا جنبه مثبت هر چیزی را در زندگی ببینید و به دلیل اینکه یک بار در زندگی شخصی آسیب جدی دیده اید ، ترجیح می دهید به ندای قلبتان گوش دهید و همه تصمیم های خود را با احساس می گیرید . شما از دید واقع گرایانه به زندگی خود نگاه نمیکنید و بیشتر به رویاهایتان می پردازید و آنها را دنبال میکنید . شما فرد بسیار خلاق و منحصر به فرد هستید که سعی میکنید جهان را به جای بهتری تبدیل کنید . به قوانین و قواعد خود پایبند باشید و اجازه ندهید دیگران روی شما اثر بگذارند . اگر کسی به شما آسیبی می زند و یا به شما توهین میکند ، هیچ جایی در زندگیتان ندارد .

موش

شما نمی توانید راحت سر جایتان بنشینید پس در هنگام انجام دادن کارهای روزمره تان در حالت نشسته عذاب سختی را تحمل میکنید . پس باید به صورت مداوم ریسک کنید ، خوش بگذرانید و کار خاصی انجام دهید تا زندگیتان از حالت عادی خارج شود.زندگی شما شبیه تعطیلات است و به همین خاطر دوستانتان با شما کمتر احساس خستگی می کنند . گاهی اوقات هم اتفاق میفتد که کاری را با عجله انجام دهید ، اما شما اشتباه خود را قبول می کنید . تلاش می کنید که از هر روز زندگیتان لذت ببرید و خودتان را اسیر گذشته نمی کنید.

چهره زنشما دارای ذهنی خلاق هستید و قدرت تصور بالایی هم دارید بنابراین از هر موقعیتی بدون هیچ دردسری خارج می شوید . شما ترجیح می دهید که فقط روی خودتان حساب کنید و و مشکلاتتان را حل کنید . هرگز از دیگران کمک گیرید چراکه فردی مغرور و مستقل هستید و همچنین برای آزادی و سبک زندگی خود ارزش قائل هستید . شما فردی هستید که با عموم مردم فرق دارد و دیگران شما را دنبال می کنند . شما دارای ویژگیهای رهبری هستید با به نمی کار گرفتن قابلیتهایی از جمله مقاومت بالا و جذابیت خود میتوانید در زندگی کاریتان موفق شوید ، اما فراموش نکنید که شما به خوشحالی هم در زندگی شخصیتان نیاز دارید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد