اونس طلا1779.5
مظنه4,920,000
18 گرم1,135,700
ارزش سکه11,084,760
قدیم (بهار)11,200,000
جدید (امامی)11,560,000
نیم5,930,000
ربع3,470,000
 

فرانسه: ایران فورا به مذاکرات وین بازگردد!

وزارت خارجه فرانسه با اتهام زنی علیه ایران از مقامات کشورمان خواست به میز مذاکرات وین بازگردند.

به گزارش سایت طلا به نقل از العربیه، وزارت خارجه فرانسه با ادعای اینکه ایران از زمان برای پیشرفت هسته‌ای خود استفاده می‌کند، اعلام کرد اگر ایران دارای حسن نیت است باید فورا به میز مذاکرات وین بازگردد.

وزارت خارجه فرانسه در حالی این ادعا را مطرح می‌کند که اتحادیه اروپا با سکوت در مقابل خروج یکجانبه آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه باعث برهم خوردن این توافق بین‌المللی شده بود.

تاکنون شش دور مذاکرات هسته‌ای ایران در وین، پایتخت اتریش میان تهران و کشور‌های مرتبط با توافق و با مشارکت غیرمستقیم آمریکا برای دستیابی به توافق برای احیای توافقنامه‌ای که از ماه مه ۲۰۱۸ با خروج آمریکا شکست خورده بود، انجام شده است.

ایران از مذاکره‌کنندگان خواست که مذاکرات وین درباره توافق هسته‌ای تا به قدرت رسیدن رئیس جمهور جدید (ابراهیم رئیسی) متوقف شود که در اوایل ماه اوت این اتفاق افتاد.

روز گذشته نیز «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد و دو طرف مسائلی را که در نخستین گفتگوی تلفنی شان در ۳۱ اوت مطرح شده بود، پیگیری کردند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد