اونس طلا1779.6
مظنه4,954,000
18 گرم1,143,600
ارزش سکه11,161,362
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,650,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

متولدین هر ماه باید به کدام کشور سفر کنند؟ (بخش اول)

کشور های مختلف جذابیت های متفاوتی دارند و اگر نمی دانید که می خواهید به کدام کشور بروید بهتر است تصمیم گیری در این مورد را به عهده ماه تولدتان بگذارید.

کشور های مختلف جذابیت های متفاوتی دارند و اگر نمی دانید که می خواهید به کدام کشور بروید بهتر است تصمیم گیری در این مورد را به عهده ماه تولدتان بگذارید. برای خواندن بخش دوم می توانید اینجا کلیک کنید.

1. فروردین: بهترین کشور برای شما که متولد برج حمل هستید کامبوج است. کشور کامبوج کشوری رو به پیشرفت، فعال، غنی و با فرهنگی دست نخورده است که می تواند روحیه فعال و سرزنده و همچنین نیاز هنری شما را راضی کند.

2. اردیبهشت: برای شخصیت متولد برج ثور که بیشتر به دلیل قدرت و اراده قوی خود شناخته می شوند بهترین کشور برای مسافرت آفریقای جنوبی است. سواحل، مسیرهای پیاده روی و تماشای حیات وحش شما را مسحور خود خواهد کرد.

3. خرداد: این ماه میهمان متولدین برج جوزا است که خصوصیات تطبیق پذیری و سرگرم کننده را دارا می باشند مانند شهر نیویورک. اگر متولد خرداد ماه هستید بهترین گزینه مسافرت برای شما شهر نیویورک کشور آمریکا است. دقت کنید که برای راضی کردن بخش کاریزماتیک شخصیت خود علاوه بر فضا های توریستی، به مکان های غیر توریستی نیز بروید.

نیویورک

4. تیر: بهترین کشوری که متولدین برج فلکی سرطان می توانند به آن سفر کنند ارتفاعات زیبای اسکاتلند است. شخصیت شیرین و آرام شما با طبیعت اسکاتلند سرشار از لذت شده و به دور از هرگونه شلوغی می توانید نهایت لذت را از سفر خود ببرید.

5. مرداد: اگر متولد برج فلکی اسد هستید شما شخصیتی پر جنب و جوش دارید و در نتیجه می توان گفت یکی از بهترین شهر ها و کشور ها برای شما شهر بارسلونا در کشور اسپانیا است که جنب و جوش بسیار زیادی دارد و می تواند شما را سرشار از اشتیاق کند.6. شهریور: برای شخصیت شما که متولد برج سنبله هستید و خودتان را در کنار دوستانتان ترجیح می دهید یکی از بهترین کشور ها پرتقال است که حتی می توانید برای یک عمر در آنجا زندگی کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد