اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

با دیدن این عکس شخصیت احساسی خود را بیشتر بشناسید

تنها کافی است با دیدن این عکس و پاسخ دادن به این سوال به شخصیت احساسی خود پی ببرید.

تنها کافی است با دیدن این عکس و پاسخ دادن به این سوال به شخصیت احساسی خود پی ببرید.

شما در موقعیت های ضروری و استرس زا انتخاب هایی می کنید که بدون تفكر قبلی صورت میگیرد . این انتخاب ها نکات بسیار پنهانی از به سبت احساسی شما را نمایان میکنند .

به یاد داشته باشید بدون هیچ تفکر و منطقی به عکس نگاه کنید و به سرعت بگویید به کدام یک از افراد اول از همه کمک خواهید کرد.

اگر انتخاب شما شماره ی ۱ است : اخلاق و اصول انسانی برایتان بیشترین اهمیت را دارد . سنت ها و احترام به بزرگان در خانواده ی شما بخشی از تربیتتان بوده و برایتان بسیار ارزشمند اند . شما اکثرا مشکلات را با نگاهی منطقی و عقلانی برطرف خواهید کرد و هیچگاه بدون تمرکز و تفكر تصمیم گیری نمی کنید . تغییراتی که امروزه در فرهنگ بوجود آمده اند شما را آزار می دهند و تلاش می کنید تا براساس اصولی که با آن بزرگ شده اید زندگی کنید.

اگر انتخاب شما شماره ی ۲ است : شما انسان بسیار حساس و احساساتی هستید و در تصمیم گیری هایتان کمتر به خودتان فکر شما احتمالا در زندگی چندین بار مورد مهری و اسيب روحی قرار گرفته اید . پدرومادرتان همیشه به شما گوشزد کرده اند که مراقب سایرین باشید ! دوستان شما هنگامی که در کنار شما هستند احساس آرامش خواهند کرد چرا که می دانند هر زمانی که با مشکلی مواجه بشوند شما بی دریغ در کنارشان خواهید بود.

اگر انتخاب شما شماره ی ۳ است : شما باعث شادی و شعف در جمع دوستانتان هستید و عاشق خوشگذرانی و لذت بردن از زندگی هستید . هیچ گاه بیشتر از چیزی که از شما خواسته می شود کاری انجام نمی دهید . از بدو تولد نیروی جذب بسیار زیادی داشته اید و مورد توجه نزدیکانتان بوده اید و این ویژگی تا آخر عمر با شما همراه خواهد بود .اگر انتخاب شما شماره ی ۴ است : شما انسانی بسیار ملایم و مثبت اندیش هستید . زندگی برای شما مملو از رنگ و نور و غرق در آرامش تصور می شود . توجه به مشکلات زندگی کار شما نیست . در هنگام مواجهه با مشکلات به سرعت راهی پیدا خواهید کرد که بدون درگیری از کنار مشكل عبور کنید . شما عاشق هیجان های مثبت در زندگی هستید و مسافرت حال و هوای شما را خوبی تغییر می دهد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد