اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

هشدار: اتاق شما در هتل آنقدر ها که فکر می کنید امن نیست!

گاوصندوق اتاق های هتل ها آنچنان که باید امن نیستند!

وسایل ارزشمند

هنگام سفر ، باید چیزهای زیادی با خود ببرید و برخی از این وسایل بسیار ارزشمند هستند، مانند تلفن همراه، گذرنامه و کیف پول شما. جدا از اینکه هزینه زیادی را برای جایگزین کردن این وسایل متحمل می شوید، از دست دادن وسایلی به این مهمی در سفر بسیار اعصاب خورد کن خواهد بود! بنابراین ، وقتی بیرون می روید، احتمالاً تصمیم می گیرید که اشیاء قیمتی خود را در گاوصندوق اتاق هتل بگذارید، درست است؟ اما آنقدرها هم که فکر می کنید امن نیست.

کد گاوصندوق

اکثر گاوصندوق های اتاق های هتل، به شما اجازه می دهند که کد مورد نظر خود را وارد کنید، به این ترتیب، هیچ کس جز شما نمی داند که برای دستیابی به داخل گاو صندوق باید چه کدی وارد کند. بسیار امن به نظر می رسد، درست است؟ اما دیوید رید متوجه شد که در واقع اینطور نیست…!

کد جایگزین

دیوید تعریف می کند که وسایلش را در گاوصندوق اتاقش در هتل گذاشته و به بیرون رفته بود؛ او توضیح می دهد که قبلاً در هتل های دیگر به این نوع گاوصندوق برخورد کرده بود، بنابراین کاملا با آن آشنا بود. شما باید کد مورد نظر خود را وارد کرده و سپس دکمه قفل را فشار دهید تا گاوصندوق قفل شود. پس از انجام این کار، فقط می توانید گاوصندوق را با همان کد باز کنید. اما...این یک فرض اشتباه است زیرا دیوید متوجه شد که رمز عبور جایگزین نیز برای بازکردن گاوصندوق وجود دارد! دیوید وقتی از بیرون برمی گردد متوجه می شود رمز خود را فراموش کرده است برای همین از کارکنان هتل کمک می گیرد و سپس می بیند که کارمند کد "000000" را وارد کرده و گاو صندوق باز می شود!

امنیتاین کد، کد پیش فرض گاوصندوق است، به این معنی که هر کس فقط چند صفر وارد کند می تواند گاوصندوق را باز کند! این کار دزدیدن وسایل شما را برای سارقان بسیار آسان می کند، اینطور نیست؟ و البته نه فقط دزدانی که وارد هتل می شوند. نظافتچی ها و سایر کارکنان نیز می توانند به سادگی وارد اتاق شما شده و اگر تمایل داشته باشند وسایل شما را بدزدند! بنابراین از این به بعد قبل از ترک وسایل خود، همیشه آزمایش کنید که آیا گاو صندوق اتاق هتل را می توان با وارد کردن یک سری صفر باز کرد یا خیر!

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد