اونس طلا1751.2
مظنه4,942,000
18 گرم1,140,800
ارزش سکه11,134,326
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,730,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

صرافی کوین‌بیس برای جبران اشتباهش هدیه ۱۰۰ دلاری می دهد

صرافی کوین بیس به اشتباه برای ۱۲۵ هزار کاربر خود پیامی مبنی بر تغییر تنظیمات احراز هویت دو مرحله‌ای (FA2) فرستاد و باعث نگرانی آن‌ها شد. این صرافی اعلام کرده برای جبران اشتباه خود معادل ۱۰۰ دلار بیت کوین برای افرادی که پیام اشتباه ارسال شده واریز می‌کند.

به گزارش سایت طلا، صرافی کوین بیس به اشتباه برای ۱۲۵ هزار کاربر خود پیامی مبنی بر تغییر تنظیمات احراز هویت دو مرحله‌ای (FA2) فرستاد و باعث نگرانی آن‌ها شد. این صرافی اعلام کرده برای جبران اشتباه خود معادل ۱۰۰ دلار بیت کوین برای افرادی که پیام اشتباه ارسال شده واریز می‌کند.

از روز گذشته شکایت کاربران نسبت به اشتباه رخ داده ادامه دارد. بسیاری از آنها نگران هک شدن حساب کاربری خود در کوین بیس و از دست رفتن سرمایه‌شان هستند. گفته می‌شود تعداد زیادی از کاربران نیز پس از دریافت پیام، امکان ورود به حساب کاربری خود در کوین بیس را نداشته‌اند.

پیام‌های برخی کاربران در فضای مجازی نشان می‌دهد آنها برای ورود به حساب کاربری خود در صرافی کوین بیس با مشکلاتی روبرو بوده‌‌اند.

کوین بیس نیز با هدف جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، اعلام کرده معادل ۱۰۰ دلار به صورت بیت کوین به حساب کاربرانی که پیام به صورت اشتباه برای آنها ارسال شده،‌ واریز می‌کند. باید دید آیا این رقم می‌تواند اعتماد از دست رفته و نارضایتی کاربران این صرافی را جبران کند یا خیر. ظاهرا ایمیل‌های ارسالی برای ۱۲۵ هزار کاربر این صرافی از روز۵ شهریور ارسال شده و باعث نگرانی شدید سرمایه‌داران شده. دو روز بعد و در تاریخ ۷ شهریور این صرافی در توییتر از کاربران عذرخواهی کرده است.صرافی کوین بیس بعد از بایننس بیشترین ارزش بازار را در رتبه بندی صرافی‌های رمرزارز دارد و در رتبه دوم بازار از نظر ارزش بازار قرار دارد. این صرافی با ۹۵ کوین در ۲۸۷ بازار جهانی حضور دارد و رتبه ۹ از ۱۰ را براساس رتبه‌بندی وب‌سایت «coinmarketcap» به خود اختصاص داده است. این صرافی در ژوئیه ۲۰۱۱ توسط «برایان آرمسترانگ»، مهندس سابق Airbnb کار خود را آغاز کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد