اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

پیش بینی قیمت دلار در تعطیلات 6 روزه تهران

قیمت دلار در روز های گذشته یک روند کاهشی را طی نموده و هم اکنون قیمت هر دلار در میانه های کانال 24 هزار تومان قرار دارد. حال با توجه به تعطیلات 6 روزه بازار تهران، چه اتفاقی برای دلار خواهد افتاد؟

پیش بینی قیمت دلار در تعطیلات 6 روزه تهران

قیمت دلار در روز های گذشته یک روند کاهشی را طی نموده و هم اکنون قیمت هر دلار در میانه های کانال 24 هزار تومان قرار دارد. حال با توجه به تعطیلات 6 روزه بازار تهران، چه اتفاقی برای دلار خواهد افتاد؟

با تعطیلی ۶ روزه تهران ممکن هست روند دلار امروز تغییر کند. تعطیلی بانکها در تهران می تواند زمینه‌ ساز کاهش عرضه شود و فضا را برای جو سازی نوسان گیران فعال کند و‌ به دلیل تعطیلی‌ های آتی، خریدهای خود را جلو بیندازند و از این طریق، فشار مضاعفی را به دلار وارد کنند.

در صورتی که مسیر دلار تغییر کند، در گام اول‌ احتمال رشد قیمت تا محدوده ۲۴۸۰۰ وجود دارد. با این حال‌ سطح تقاضا به اندازه‌ ای نبوده که انتظار برگشت دلار به مسیر افزایش پر قدرت را داشته باشند.

دلار حمایت ضعیف ۲۴۵۰۰ را هم از دست داد و خریداران تمایل زیادی برای ورود به بازار ندارند، زیرا تصور می کنند تا زمان انتقال دولت، ممکن هست عرضه رشد کند یعنی دولت روحانی قصد داشته باشد‌‌ کارنامه بهتری درباره دلار ثبت کند.

سکه

به همین دلیل‌‌ دولت با افزایش عرضه، دلار را به سطوح پایین‌ تری ببرد. چنین ترسی موجب شده که خریداران موقتا دست نگه دارند و در پی آن دامنه نوسانات دلار محدودتر و کاهشی شود.

آمریکا می گوید کلیه تحریم های اعمال شده علیه ایران پابرجاست مگر اینکه بر اساس روند دیپلماتیک لغو شود، همچنین اخبار مربوط به‌ تعویق ‌افتادن مذاکرات نیز موجب نشده که خریداران به بازار برگردند و احتیاط خود را کنار بگذارند یعنی بازار تهدیدهای آمریکایی‌ ها را جدی نمی گیرد و چشم به دلار ۲۰۵۰۰ دوخته اند.

بی‌ توجهی بازار به اخبارهای سیاسی نشان می دهد که معامله‌ گران تا حد زیادی نگران افزایش عرضه هستند و قصد دارند که فعلا در بازار حضور پیدا نکنند و زمانی که قیمت ها پایین تر رفت، در موقعیت خرید قرار بگیرند.

در صورت ادامه روند کاهشی و وضعیت کم‌ نوسان و کم‌ تقاضای فعلی، از دست رفتن کانال ۲۴ در دسترس خواهد بود. اگر دلار پایین محدوده ۲۳۸۰۰ تثبیت شود، احتمال افت تا محدوده ۲۲۵۰۰ را دارد.

سکه تهران تا کنون توانست مرز ۱۰۵۰۰ را حفظ کند و با حفظ حمایت ۱۰۵۰۰ موجب می شود که معامله‌ گران انتظار برگشت قیمتی طی روزهای آینده را داشته باشند. سرعت افت سکه در صورتی بیشتر می شود که محدوده ۱۰۵۰۰ از دست برود.

دلار



گزارش روزانه قیمت ها نسبت به ساعت 12 روز گذشته

عنوان قیمت امروز قیمت روز گذشته
اونس طلا 1816 دلار 1805 دلار
مثقال طلا 4,545,000 تومان 4,530,000 تومان
سکه امام 10,585,000 تومان 10,505,000 تومان
سکه بهار 10,300,000 تومان 10,350,000 تومان
نیم سکه 5,450,000 تومان 5,500,000 تومان
ربع سکه 3,450,000 تومان 3,450,000 تومان
دلار 24,450 تومان 24,450 تومان
یورو 28,800 تومان 28,900 تومان

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد