اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

بازگشت بیت کوین به مدار صعودی

در حالی که عصر دیروز قیمت بیت کوین روند زیر 29 هزار دلار را لمس کرده بود، اما طی ساعات گذشته رشد خوبی را به ثبت رسانده است.

به گزارش سایت طلا، در معاملات ساعات گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین 7.8 درصد رشد کرده و به 33 هزار و 988 دلار رسیده است.

این درحالی است که همین دیشب قیمت بیت کوین برای ساعاتی وارد کانال 28 هزار دلاری شد و قیمت 28 هزار و 950 دلار را لمس کرد.

قیمت کنون بیت کوین نسبت به هفته پیش 15.3 درصد پایین‌تر است و ارزش کل بازار این ارز مجازی را به 636 میلیارد دلار رسانده است.

در 24 ساعت گذشته همچنین 63 میلیارد دلار پول در معاملات بیت کوین جابجا شده و یک میلیون 873 هزار بیت کوین در بازار جهانی خرید و فروش شده است.

تعداد کل بیت کوین های موجود در بازار جهانی هم امروز به 18 میلیون و 741 هزار و 43 واحد رسید.

اتریوم هم 6.7 درصد رشد کرد و هم اکنون 1995 دلار در حال معامله است که نسبت به هفته پیش 21 درصد افت کرده است. باینانس کوین 9 درصد، و کاردانو هم 13.8 درصد رشد قیمت داشت، و به ترتیب 287 دلار و 1.25 دلار در حال خرید و فروش شدن هستند که این ارزها هم نسبت به هفته پیش حدود 20 درصد پایین‌ترند.

ریپل و دوج کوین که در میان ارزهای مطرح بیشترین افت را نسبت به هفته پیش داشته‌اند، به ترتیب 8.6 درصد و 15.6 درصد در 24 ساعت گذشته رشد کرده و به 63 سنت و 21 سنت رسیدند.

به طور کلی ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان هم به یک هزار و 360 میلیارد دلار افزایش یافته که نسبت به دیروز 7.3 درصد بالاتر است.

در این بازار همچنین 151 میلیارد دلار پول جابجا شده است و تعداد ارزهای مجازی هم به 10 هزار و 580 نوع رسیده است.

آویناش شخار، مدیرعامل شرکت ZebPay، با انتظار برای تغییر روند قیمت بیت‌کوین اذعان داشت: "بازار رمزارزها به طور کلی طی 6 تا 9ماه گذشته با وجود افت قیمت اخیر، دستاورد قابل توجهی داشته است. اما این بازار همچنان جلوتر از بالاترین سطح آن در سال 2017 است. ما چشم‌انتظار آپدیت‌های جدید در شبکه‌های مختلف بلاک‌چین هستیم و ممکن است در این فضا شاهد قدرت اساسی‌تری باشیم که منجر به رشد پایدارتر در آینده می‌شود."آنوج گوپتا، از کارگزاری IIFL در خصوص سقوط قیمت بیت‌کوین گفت: "در پی اقدامات سختگیرانه‌تر چین برای تنظیم بازار رمزارزها، قیمت بیت‌کوین روز سه‌شنبه به پایین‌ترین سطح خود از تاریخ 28ژانویه سقوط کرد."

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد