اونس طلا1762.6
مظنه4,968,000
18 گرم1,146,800
ارزش سکه11,192,904
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,825,000
نیم5,950,000
ربع3,550,000
 

مشتریان سه محصول فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو اعلام شد

مراسم قرعه‌کشی هفدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برگزار شد و در آن مشتریان نهایی برای سه محصول عرضه شده مشخص شدند.

به گزارش سایت طلا،مراسم قرعه‌کشی هفدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برگزار شد و در آن مشتریان نهایی برای سه محصول عرضه شده مشخص شدند.

نتایج و مشخصات مشتریان، پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اعلام و همچنین پیامک اطلاع‌رسانی به منتخبان ارسال خواهد شد، با این‌حال مشتریان برای حصول اطمینان نتایج را از طریق سایت اینترنتی پیگیری کنند.

برپایه این گزارش، منتخبان در این طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه طبق بخشنامه اقدام کنند و در صورت عدم واریز وجه، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

در این مرحله از فروش فوق‌العاده، سه محصول پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه ماهه عرضه شد.

به گزارش سایت طلا، برپایه آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایران‌خودرویی‌ها در ۲ ماهه امسال ۶۵ هزار و ۹۶۹ دستگاه خودرو تولید کردند که در هم‌سنجی با پارسال ۱.۴ درصد کاهش نشان می‌دهد.

تولیدات ایران‌خودرویی‌ها در این مدت مشتمل بر ۶۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه سواری، یک دستگاه وانت، ۹۷ دستگاه مینی‌بوس، میدل‌باس و اتوبوس و ۵۷۱ دستگاه کامیونت، کامیون و کشنده بود.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد