اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

ادامه حرکت صعودی در بازار طلا+تحلیل تکنیکال

در هفته گذشته طلا توانست به سطح 1800 دلاری دست پیدا کرده و قیمت آن رشد قدرتمندی را از خود نشان داد. همراه با باز شدن بازار های جهانی از صبح امروز حرکت افزایشی قیمت طلا ادامه پیدا کرد.

ادامه حرکت صعودی در بازار طلا+تحلیل تکنیکال


در هفته گذشته طلا توانست به سطح 1800 دلاری دست پیدا کرده و قیمت آن رشد قدرتمندی را از خود نشان داد. همراه با باز شدن بازار های جهانی از صبح امروز حرکت افزایشی قیمت طلا ادامه پیدا کرد.

هم اکنون در حالی که این خبر نوشته می شود هر اونس طلای جهانی 1839 دلار قیمت دارد که بیش از 8 دلار نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده است.

هدف صعودی قیمت طلا سطح 1850 دلار می باشد که میانگین 200 روزه حرکت طلا است. کارشناسان انتظار دارند در صورت دستیابی به این سطح، طلا بتواند تا 1900 دلار نیز رشد کند.

سرمایه گذاران در حال حاضر منتظر انتشار داده های مربوط به قیمت مصرف کننده و همچنین تورم در روز چهارشنبه هستند که می تواند ارزش دلار و قیمت طلا را دستخوش تغییرات زیادی کند.

در صورتی که شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) رشد چشمگیری را از خود نشان داده باشد می تواند تقاضا برای فلز زرد را افزایش داده و با کاهش ارزش دلار، قیمت طلا را افزایش دهد.

اما از طرف دیگر اگر تورم به وجود آمده کمتر از پیش بینی ها باشد فشار فروش به وجود خواهد امد که حتی می تواند قیمت طلا را به زیر سطح 1800 دلاری بازگرداند.

روز چنجشنبه نیز آمار های مربوط به مدعیان بیمه بیکاری ایالات متحده منتشر خواهد شد که تاثیر بسیاری بر روی بازها از جمله بازار طلا خواهد گذاشت.

از نظر فنی کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت طلا در نقطه 1820 دلار دارای حمایت بوده و در صورت سقوط قیمت ها، در این نقطه متوقف شود.در صورتی که شاهد افت بسیار شدیدی در بازار طلا باشیم، نقاط حمایت بعدی طلا 1800 و 1785 دلار خواهد بود که ریزش زیر 1785 دلار منجر به سقوط تا نیمه های کاانال 1700 دلار خواهد شد.

نقاط مقاومت پیش روی طلا نیز به ترتیب 1850، 1860 و در نهایت 1883 دلار می باشد که بالا ترین سطح قیمت طلا از ماه فبریه به شمار می رود.

کارشناسان انتظار دارند در صورتی که سرمایه گذاران افزایش تورم را حس کنند، به سمت بازار طلا حرکت کرده و قیمت طلا می تواند رشد بسیار شدیدی را از خود نشان دهد.

هرچند برخی از کارشناسان هشدار می دهند که اقتصاد ایالات متحده رو به بهبود بوده و این موضوع می تواند باعث برخورد طلا به مقاومت 1850 دلار شده و قیمت آن کاهش پیدا کند.

طلا

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد