اونس طلا1844.9
مظنه4,367,000
18 گرم1,008,100
ارزش سکه9,838,851
قدیم (بهار)9,900,000
جدید (امامی)10,140,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
 

جدیدترین قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو/قیمت خودرو تا انتخابات چگونه پیش بینی می شود؟

نمایشگاه‌های خودرو همچنان بسته است و بازار خودرو شرایط خوبی ندارد و ریزش قیمتها همچنان ادامه دارد.

به گزارش سایت طلا،فروشندگان خودرو می‌گویند با کاهش ارزش دلار قیمت خودرو تا حدودی تعدیل شده است. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو معتقد است با اعمال محدودیت‌های کرونایی، خرید و فروش خودرو به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

نعمت‌الله کاشانی‌نسب گفت: با توجه به بسته بودن واحدهای صنفی و بنگاه‌های شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو به مردم توصیه می‌کنیم فعلا دست نگه دارند و خودرو نخرند.

به گفته او، خرید و فروش خودرو در فضای مجازی مورد تائید نیست؛ چراکه با بسته بودن واحدهای صنفی فعلا دلالان در بازار نقش دارند و ممکن است خودروها را با قیمت بالاتری به مردم بفروشند.

چندی پیش شورای رقابت برای افزایش دوباره قیمت خودرو خیز برداشت و قرار شد قیمت خودروها هر سه ماه یک بار گران شود. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به این موضوع اظهار کرد: قیمت خودرو از بازار تا کارخانه هنوز حباب دارد. این در حالی است که با افزایش قیمت خودرو از محل کارخانه خودرو در بازار گران نمی‌شود.

قیمت خودرو

به گفته او، با افزایش قیمت خودرو در بازار مردم توان خرید ندارند. پیش‌بینی ما این است که قیمت خودرو تا انتخابات ریاست جمهوری تغییر نکند و ثابت بماند.

هفته گذشته نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود: «این روزها دغدغه مردم این است که چطور از کرونا جان سالم به در برند. بنابراین کسی خودرو نمی‌خرد.»

با توجه به ریزش قیمت ها در بازارهای موازی و به حداقل رسیدن معاملات در بازار خودرو تحت تاثیر تعطیلات اجباری و همچنین نااطمینانی مردم از آینده بازارها پیش بینی ها حاکی از آن است که با توجه به کاهش بیشتر معاملات تحت تاثیر تعطیلات در هفته پیش رو نیز ریزش قیمت ها در بازار خودرو ادامه دارد.

قیمت روز خودروها در جدول زیر امده است:

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 0

*ali mohammadi میهمان میگه :

تاریخ: 1400/02/11 ساعت 07:55
ایران خودرو و سایپا امیدوارم ورشکسته بشید

0 0

*حاتمی میهمان میگه :

تاریخ: 1400/02/10 ساعت 23:18
سلام خدمت شرکت سایپااگرماشین نیازنداشتیم باقرض کردن پول ماشین بروزمی گیریدچراماشین تحویل نمیدین