اونس طلا1836.1
مظنه4,246,000
18 گرم980,100
ارزش سکه9,566,238
قدیم (بهار)9,800,000
جدید (امامی)10,000,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
 

6 نشانه که به شما می‌گویند بیش از اندازه قند مصرف می‌کنید

غذا های غنی از شکر به خوشمزه هستند به همین دلیل قطع قند از رژیم های غذایی ما به طور کامل برای ما مناسب نیست. اما اگر یکی از این نشانه ها را تجربه می‌کنید. حتما سعی کنید در میزان مصرف آن تجدید نظر کنید.

6 نشانه که به شما می‌گویند بیش از اندازه قند مصرف می‌کنید


بیایید صادق باشیم ، غذایی غنی از شکر به سادگی خوشمزه است. به همین دلیل قطع قند از رژیم های غذایی ما به طور کامل برای ما مناسب نیست. اما اگر یکی از این سیگنال ها را تجربه می کنید ، ممکن است بخواهید کمی قند خود را کاهش دهید.

قند

قند
اگرچه شکر برای بدن ما بسیار مفید نیست ، اما باعث می شود طعم غذای ما بسیار بهتر شود. به همین دلیل در بسیاری از محصولات غذایی ، حتی غذاهایی که ممکن است انتظار نداشته باشید مانند سس ماکارونی ، محصولات گوشتی و یک برش نان از شکر استفاده می شود. اگر مقدار زیادی از این نوع محصولات را بخورید ، می تواند بر روی بدن شما تأثیر منفی بگذارد. در اینجا شش علامتی وجود دارد که ممکن است در بدن مشاهده کنید.

1. اختلالات فکری
اختلالات فکری می تواند باعث شود شما در تمرکز ، تمرکز و به خاطر سپردن چیزها دچار مشکل شوید. این به این دلیل است که قند باعث نوسان سطح قند خون شما می شود ، که منجر به گیجی می شود.

2. سردرد
افزایش سطح قند خون باعث سفت شدن رگ های خونی مغز می شود. این اتفاق می تواند باعث سردرد در شما شود. خوردن شکر کمتر می تواند در نهایت به این معنی باشد که کمتر سردرد خواهید گرفت.

سردرد

3. مشکلات گوارشی
غذایی غنی از قندها باعث می شود شما در نهایت با باکتری های بد روده و همچنین مقدار زیادی مخمر مواجه شوید. هضم غذا مختل می شود و این می تواند باعث یبوست ، احساس نفخ و علائم IBS شود.

4. نوسانات خلقی
اگر سطح قند خون شما به دلیل مصرف زیاد قند دائماً بالا و پایین شود ، تجربه احساس اضطراب یا افسردگی چندان عجیب نیست.پس حتما این نشانه را جدی بگیرید

5. احساس کندی و کرختی
سطح قند خون شما با سطح انرژی شما مرتبط است. یک رژیم غذایی غنی از مواد قندی و حاوی کالری خالی به طور خودکار منجر به افزایش سطح انرژی و همچنین کرختی طولانی مدت می شود. با این حال ، اگر رژیم غذایی شما غنی از انواع مواد مغذی باشد ، سطح انرژی شما بسیار پایدارتر خواهد بود.

خستگی

6. جوش ها
مقدار زیاد قند در رژیم غذایی باعث از بین رفتن پوست با جوش ها یا سایر بیماری های پوستی می شود. شکر می تواند منجر به افزایش تولید سبوم شود که به نوبه خود منجر به آکنه شود.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد