اونس طلا1672.3
مظنه5,818,000
18 گرم1,343,000
ارزش سکه13,107,954
قدیم (بهار)13,650,000
جدید (امامی)14,700,000
نیم8,100,000
ربع5,100,000

پیش بینی قیمت طلا تا پایان تعطیلات بازار

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه تا پایان تعطیلات بازار خبر داد.

به گزارش سایت طلا ،محمد کشتی‌آرای با اشاره به تعطیلی دو هفته‌ای بازار طلا ناشی از موج چهارم کرونا اظهار کرد: به رغم تعطیلی بازار، قیمت طلا و سکه مبنی بر نرخ ارز و اونس جهانی اعلام شده و امروز شاهد هستیم که با وجود افزایش بهای طلای جهانی، قیمت طلا و سکه تحت تاثیر نبود تقاضا و کاهش نرخ ارز نسبت به هفته پیش ارزان شده است.

او اضافه کرد: همچنین کاهش تقاضا باعث تخلیه حباب سکه شده و پیش‌بینی می‌شود که این روند تا پایان تعطیلات ادامه داشته باشد و حباب سکه به حداقل برسد.

کشتی‌آرای درباره آینده قیمت طلا و سکه هم تصریح کرد: قیمت طلا و سکه در مسیر اصلاح قرار گرفته و باتوجه به تعطیلی پیش‌رو و کاهش بیشتر تقاضا به نظر می‌رسد بیش از حالا شاهد کاهش قیمت طلا و سکه باشیم.

بازار طلا

قیمت طلا و سکه ۲۱فروردین ماه۹۹

نایب رییس دوم اتحادیه طلا با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۰میلیون و ۵۳۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۴۰۰هزار تومان رسید، همچنین حباب سکه به ۳۱۰هزار تومان کاهش یافته است.


کشتی‌آرای در پایان گفت: امروز نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۳۵۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۵۰۲هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۳۹هزار تومان رسید.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد