گفتگوهای فنی ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تعویق افتاد

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه مدعی شد که گفتگوهای فنی ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که قرار بود اوایل ماه آوریل (اواسط فروردین‌ماه) برگزار شود، به تعویق افتاده است.

خبرگزاری رویترز چهارشنبه شب به نقل از منابع دیپلماتیک از به تعویق افتادن گفتگوهای فنی ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خبر داد.

به گزارش سایت طلا،یک دیپلمات اروپایی به رویترز گفته است که گفتگوهای فنی ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که قرار بود اوایل ماه آوریل (اواسط فروردین‌ماه) برگزار شود، به دلایل «فنی» به تعویق افتاده است.

این دیپلمات اروپایی که رویترز نامش را فاش نکرده، در خصوص تاریخ جدید برگزاری گفتگوهای فنی میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاعات دقیقی را در اختیار رویترز قرار نداده است، اما مدعی شده که تاریخ جدید گفتگوها احتمالاً بین دو تا چند هفته بعد خواهد بود.


دو دیپلمات دیگر نیز در گفتگو با رویترز ضمن تأیید خبر به تعویق افتادن گفتگوهای فنی ایران و آژانس بین‌الملی انرژی اتمی اعلام کرده‌اند که «ماسیمو آپارو» بازرس ارشد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی سرپرستی هیأت اعزامی آژانس برای گفتگوهای فنی با تهران را بر عهده خواهد داشت.

سخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در پاسخ به سؤال خبرنگار رویترز در خصوص به تاریخ جدید گفتگوهای فنی با ایران تنها به گفتن اینکه «یک روز در ماه آوریل برای گفتگوها مورد تأیید قرار گرفته است» اکتفا کرده است.


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است