اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

طلا از کمترین میزان سه هفته خود بازگشت

با متوقف شدن افزایش نرخ دلار، طلا از کمترین میزان سه هفته خود برگشت

به گزارش سایت طلا،با متوقف شدن افزایش نرخ دلار، طلا از کمترین میزان سه هفته خود برگشت

هر انس طلا 0.6 درصد افزایش یافت و به 1.677.61 دلار رسید. معاملات آتی طلای ایالات متحده با 0.2 درصد افزایش به 1.718.90 دلار در هر اونس رسید.

هرشال باروت، مشاور ارشد تحقیقات آسیای جنوبی گفت: به نظر می رسد که تا حد زیادی تحت تاثیر شاخص دلار باشد. ما شاهد کاهش نرخ دلار هستیم. بنابراین من فکر می کنم این به طلا کمک می کند.

شاخص دلار پس از رسیدن به بالاترین قیمت در پنج ماه گذشته، عقب نشینی کرد و باعث شد طلا برای دارندگان ارزهای دیگر کمتر شود.

روز چهارشنبه، بایدن دومین پیشنهاد قانونی چند میلیارد دلاری خود را طی دو ماه ریاست جمهوری از جمله 621 میلیارد دلار برای بازسازی زیرساخت ها اعلام کرد.

احتمال افزایش تورم قطعا چیزی است که بسیاری از سرمایه داران آن را تماشا می کنند. بنابراین این یک پشتوانه اساسی برای طلا است، اما بازار هنوز از نظر نحوه تامین بودجه بسته ها وضوح ندارد.

باروت افزود: طلا به عنوان یک پرچین در برابر تورم بالاتر دیده می شود که می تواند اقدامات محرک را دنبال کند، اما اوج گیری اخیر بازدهی خزانه داری آمریکا بر کالای بدون بازده تاثیر گذاشته است.

به گفته کایل روددا، تحلیل گر IG Market : برای تغییر در روند بهبود دلار و روند نزولی طلا احتمالا باید شاهد قیمت گذاری فعالان بازار در چشم انداز بهتر برای اقتصاد اروپا و همچنین برای منطقه آسیا باشیم.

طبق گفته وانگ تائو، تحلیل گر فنی رویترز، طلا با مقاومت 1.716 دلار در هر اونس مواجه می شود و ممکن است برای یک روز در زیر این سطح معلق بماند یا تا 1.691 دلار عقب نشینی کند.

همچنین، نقره با 0.1 درصد افزایش به 24.42 دلار رسید، در حالی که پلاتین با 0.3 درصد افزایش به 1.190.75 دلار و پالادیوم با 0.3 درصد افزایش به 2.625.75 دلار رسید.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد