سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1789.1
مظنه4,754,000
18 گرم1,097,400
ارزش سکه10,710,762
قدیم (بهار)10,950,000
جدید (امامی)11,370,000
نیم6,450,000
ربع4,100,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

از روی علاقه تان به گربه ها و سگ ها شخصیت تان را پیدا کنید

در بخشی از روانشناسی عمومی افراد به دو دسته تقسیم می شوند. افرادی که گربه دوست دارند و افرادی که به سگ ها علاقه دارند. هر کدام از این دسته از آدم ها با توجه به علاقه شان دارای ویژگی های شخصیتی متفاوتی هستند. به افرادی که گربه دوست دارند ( cat person) می گویند و به افرادی که به سگ ها علاقه دارند( Dog person) می گویند.شما به کدام حیوان علاقه دارید؟

از روی علاقه تان به گربه ها و سگ ها شخصیت تان را پیدا کنید


در بخشی از روانشناسی عمومی افراد به دو دسته تقسیم می شوند. افرادی که گربه دوست دارند و افرادی که به سگ ها علاقه دارند. هر کدام از این دسته  از آدم ها با توجه به علاقه شان دارای ویژگی های شخصیتی متفاوتی هستند. به افرادی که گربه دوست دارند ( cat person) می گویند و به افرادی که به سگ ها علاقه دارند( Dog person) می گویند.شما به کدام حیوان علاقه دارید؟

Cat person: افرادی که دوستداران گربه ها هستند آدم هایی فلسفی، متفکر، درون گرا اند. این افراد دوست دارند بیشتر وقت خود را در خانه و بر روی مبل و تخت خوابشان به مطالعه و یا تماشای فیلم بگذرانند و دوستان کمی دارند و بیشتر اهل هنر، شعر، کتاب و موسیقی هستند.

Dog person: کسانی که شیفته زندگی با سگ ها هستند بیشتر آدم های خوش گذران و بیرون رفتن هستند و انرژی زیادی برای شلوغ بازی دارند و بیشتر انرژی خود را از محیط می گیرند. این دسته از افراد دارای شخصیت جنگجویی هستند و به راحتی به بقیه اعتماد می کنند.

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا