سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بشار الجعفری: آمریکایی‌ها در سوریه مشغول کشف طلا هستند

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد گفت که حمایت کشورهای متخاصم از گروه‌های تروریستی در سوریه و شبه نظامیان و جنایات آنها علیه ملت این کشور متوقف نشده است.

به گزارش سایت طلا به نقل از تسنیم، «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل دیشب در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که ادامه حمایت‌های کشورهای متخاصم سوریه و در راس آن آمریکا و ترکیه از گروه های تروریستی و شبه نظامیان جدایی طلب، نقض قوانین بین المللی و قطعنامه‌های شورای امنیت است.

وی افزود: غارت نظامیان اشغالگر آمریکا و شبه نظامیان جدایی طلب تحت حمایت آنها از منابع سوری‌ها از جمله نفت و گاز سوریه ادامه دارد. آنها همچنین با کمک کارشناسان فرانسوی و اسرائیلی، به کشف آثار باستانی استان الحسکه و گنجینه‌ها و طلاها اقدام می‌کنند.

بشار الجعفری تاکید کرد، نظامیان اشغالگر آمریکا پس از سرقت آثار باستانی سوریه که قدمت آن به هزاران سال پیش باز می گردد، به شمال عراق و ترکیه قاچاق می کنند.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش به بازدید وزیر خارجه آمریکا از شهرک‌های اسرائیلی در جولان اشغالی و کرانه باختری اشاره و آن را به شدت محکوم کرد.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در این باره گفت: با بازدید مایک پامپئو از شهرک‌های اسرائیلی در جولان اشغالی و کرانه باختری، وضعیت قانونی و سیاسی و جغرافیایی جولان به عنوان جزو جدایی‌ناپذیر از خاک سوریه، تغییر نخواهد کرد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا