سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1829.6
مظنه4,262,000
18 گرم983,800
ارزش سکه9,602,286
قدیم (بهار)10,000,000
جدید (امامی)10,370,000
نیم5,500,000
ربع3,500,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا الآن وقت فروش طلاست؟ آیا باز هم ریزش ادامه خواهد داشت؟

قیمت طلا از حدود 15 روز گذشته شروع به ریزش های شدیدی کرده است و بسیاری از سرمایه گذاران نگران طلایی هستند که پیش از این بر روی آن سرمایه گذاری کرده اند. اما آیا الان وقت مناسبی برای فروش طلاست؟

آیا الآن وقت فروش طلاست؟ آیا باز هم ریزش ادامه خواهد داشت؟


قیمت طلا از حدود 15 روز گذشته شروع به ریزش های شدیدی کرده است و بسیاری از سرمایه گذاران نگران طلایی هستند که پیش از این بر روی آن سرمایه گذاری کرده اند. اما آیا الان وقت مناسبی برای فروش طلاست؟

از سه هفته گذشته و یا بهتر بگوییم از حدود 15 روز گذشته قیمت طلا از 1955 دلار پس از پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به 1805 دلار رسیده است که یک سقوط بسیار بزرگ 150 دلاری را نشان می دهد.

همچنین با وجود اینکه طلا در حال حاضر بالای نقطه حساس 1800 دلار در حال معامله است، هیچ نشانه ای از حمایت بازار در این نقطه یا کاهش فشار بر روی طلا وجود ندارد.

طی این چند هفته اتفاقات بسیار زیادی افتاد که باعث به وجود آمدن این شرایط شد. ابتدا موفقیت واکسن کرونا در آزمایشات نهایی باعث سقوط شدید قیمت طلا شده و امیها را نسبت به بهبود زودتر از انتظار اقتصاد زنده کرد.

اتفاق دیگر که چندان به چشم هم نیامد توافق ترامپ برای یک انتقال قدرت بدون حاشیه بود که باعث خوابیدن نگرانی ها و تنش ها از بازار شد. و در آخر داده های مثبت ایالات متحده در بخش تولید و خدمات باعث شد تا طلا بیش از پیش جایگاه خود را از دست داده و سقوط کند.

در این میان با استقبال سرمایه گذاران از بازار های ریسک پذیر تر و البته سودده تر مانند بازار سهام طلا بیشتر تحت فشار قرار گرفته و به سمت پایین حرکت می کند.

اما آیا اکنون زمان فروش است؟ بسیاری مخالف این موضوع هستند چرا که هنوز امید های بسیاری برای بالا رفتن قیمت طلا حتی تا 2300 دلار وجود داشته و بسیاری معتقدند که طی شش ماهه اول سال 2021 این اتفاق خواهد افتاد.

همچنین افرادی که از چند ماه پیش طلا خریده اند همچنان در سوددهی طلا قرار داشته و ضرری متوجه شان نشده است. کارشناسان معتقدند که حداقل بهتر است تا پایدار شدن اوضاع بازار و تعیین تکلیف محرک مالی صبر کرد و از هرگونه اقدام شتاب زده ای خودداری نمود.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

Labikuahosin دو ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/06 ساعت 00:13
بعد از تعطیلات پولکی میبینم سکه بالای ۱۴ ولی زمان دقیقه معلوم نیست.....شک نکن...ازما گفتن ملت رو مفت نده...طلا از زمانی که می خری بایه حداقل ۳ماه رو روش حساب کنی وگرنه نخر که ضرر میکنی


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا