سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1695.8
مظنه4,380,000
18 گرم1,011,100
ارزش سکه9,868,140
قدیم (بهار)10,300,000
جدید (امامی)10,490,000
نیم6,150,000
ربع3,850,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

این یک دروغ بزرگ است که اصلاح با تیغ باعث زیاد و ضخیم شدن مو می شود

همه ما با این باور که اصلاح بدن و صورت به وسیله تیغ موجب رشد سریع و بیشتر آن می شود آشنا هستیم. این یک باور کاملا غلط است که در سال 1928 اشتباه بودن آن به اثبات رسیده اما بعد از صد سال هنوز هم خیلی از ما به آن باور داریم. اما واقعا چرا چنین اتفاقی می افتد؟ چرا این گفته درست نیست؟

این یک دروغ بزرگ است که اصلاح با تیغ باعث زیاد و ضخیم شدن مو می شود


همه ما با این باور که اصلاح بدن و صورت به وسیله تیغ موجب رشد سریع و بیشتر آن می شود آشنا هستیم.  این یک باور کاملا غلط است که در سال 1928 اشتباه بودن آن به اثبات رسیده اما بعد از صد سال هنوز هم خیلی از ما به آن باور داریم. اما واقعا چرا چنین اتفاقی می افتد؟ چرا این گفته درست نیست؟

تراشیدن موهای مهم نیست در کدام قسمت بدن باشد به هیچ عنوان بعد از اصلاح با تیغ سریع تر و یا ضخیم تر رشد نمی کنند. ریشه های این باور در این است که تفاوت اصلاح با تیغ با سایر روش  ها در این است که مو به حالت متفاوتی در ابتدا رشد می کند.

موهایی که به وسیله تیغ تراشیده نشده باشند در هنگام رویش نوک ظریف و نازک تری دارند اما به مراتب اگر بگذارید رشد بیشتری داشته باشند پایه های آن ها نیز زخیم و ناهموار می شود.

دلیل بر این است که موهای جید ممکن است زخیم بنظر نرسند و این تنها به این دلیل است که در معرض عوامل بیرونی قرار نگرفته و گرنه آن ها نیز مانند اصلاح با تیغ بعد از برخورد با آفتاب، صابون و مواد شیمیایی زخیم خواهند شد.

رنگ پوست شما نیز بی تاثیر نخواهد بود در هنگام اصلاح با تیغ شما سایه رشد مو را در زیر پوست خود مشاهده خواهید کرد در این حالت بنظر خواهدرسید که موهای زیادی منتظر رویش هستند.

با این حال ، اصلاح هنوز هم می تواند منجر به عوارض جانبی شود. این موارد به احتمال زیاد به تکنیک های نامناسب اصلاح نسبت داده می شود. عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

سوزش پوست

درماتیت تماسی

زخم شدن

موهای داخل شده

تاول

جوش زدن

خارش پوست

به طور کلی یک ماه زمان می برد تا موهای بدن به طول کامل رشد کنند هنگامی که موها در ریشه قرار دارند از فولیکول ها غدد مو در حال تغذیه هستند و هنگامی که موهای شما از پوست بیرون آمدند دیگر سلول های آن زنده نیستند در نتیجه وقتی شما موهای خود را اصلاح می کنید بخش زنده مو در زیر پوست باقی می ماند و شما تنها بخش  مرده مو را از بین می برید در نتیجه شما نمی توانید برروی سرعت رشد و ضخامت مو با این کار تاثیر بگذارید.

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا