سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

شخصیت تان را از روی دست هایتان بشناسید

نوشته و تحقیقات زیادی درباره ارتباط شخصیت ما و زندگی روزمره و شکل ظاهری ما وجود دارد. آن ها به ما می گویند با توجه به این عادات یا شکل ظاهری دارای چه شخصیتی هستیم. در ادامه به دست هایتان نگاه کنید تا به شما بگوییم چه شخصیتی در شما نهفته ست.

 

دست هایتان به شما می گویند چه شخصیتی در شما نهفته است


نوشته و تحقیقات زیادی درباره ارتباط شخصیت ما و زندگی روزمره و شکل ظاهری ما وجود دارد. آن ها به ما می گویند با توجه به این عادات یا شکل ظاهری دارای چه شخصیتی هستیم. در ادامه به دست هایتان نگاه کنید تا به شما بگوییم چه شخصیتی در شما نهفته ست.

برخی نتایج بسیار حیرت آور هستند. نتیجه بعضی از آن ها را می شناسیم و بعضی دیگر کاملا گمنام و تعجب آور هستند. اما به یاد داشته باشید همیشه نتایج علمی حقیقتی 100 درصدی نیستند.

برخی نتایج علمی نیز سرگرم کننده هستند. بنظر می رسد که دستان شما می توانند چیزهای زیادی را به شما بگویند. پس بیشتر روی انگشتانتان متمرکز شوید!

راز این شخصیت شناسی در بین انگشت حلقه و انگشت اشاره شما نهفته است. البته این تست بیشتر بر روی مردان متمرکز است.

سه نوع وجود دارد: 

A: انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر است ما در اینجا در مورد مردان خوش تیپ صحبت می کنیم. آنها جذاب هستند و می توانند با همه کنار بیایند. با این حال آن ها کمی تهاجمی تر هستند و سریع ریسک می کنند. این همچنین بدان معنی است که این نوع افراد اغلب با انگشت حلقه کوتاه تر درآمد بیشتری نسبت به همکاران خود کسب می کنند.

B: انگشت حلقه کوتاه تر از انگشت اشاره است مردانی که این دست ها را دارند بسیار اعتماد به نفس دارند و حتی می توانند کمی خودشیفته باشند. این افراد اغلب تنها بودن مشکلی ندارند و مزاحمت را دوست ندارند. با این حال، وقتی نوبت به عشق می رسد، آن ها اعتماد به نفس کمتری دارند زیرا کسانی نیستند که اولین حرکت را انجام می دهند و ابتکار عمل را به عهده می گیرند.

C: انگشت حلقه و انگشت اشاره همان طول دارند شاید این به اندازه کافی برساند که مردانی با این دست ها واسطه خوبی هستند، بسیار وفادار و دوست داشتنی هستند. همه چیز با این مردان متعادل پیش می رود. آن ها آرام هستند و به نظر می رسد همه چیز روان پیش می رود، گویی که همه چیز منظم است.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا