سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1697.6
مظنه4,487,000
18 گرم1,035,800
ارزش سکه10,109,211
قدیم (بهار)10,400,000
جدید (امامی)10,510,000
نیم6,200,000
ربع3,900,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

طلا همچنان در مدار صعودی/ حباب سکه در بالاترین سطح قرار گرفت

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا متاثر از رشد نرخ ارز خبر داد و گفت: حباب سکه امروز به بالاترین سطح رسیده است.

به گزارش سایت طلا ، محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت امروز بازار طلا توضیح داد: امروز به رغم ثبات بهای اونس جهانی، قیمت‌ها در بازار طلا متاثر از رشد نرخ ارز همچنان افزایش یافته است.

به گفته این فعال بازار طلا، روز گذشته عرضه ارز توسط بازارساز منجر به کاهش جزیی نرخ ارز شد اما در بازار طلا تاثیری نداشت و قیمت‌های امروز هم نشان داد که این اقدام موثر نبوده است.

وی با اشاره به وضعیت تقاضا نیز بیان کرد: داد‌وستد‌ها در بازار طلا همچون روال گذشته ادامه دارد و تغییر محسوسی در این بخش نداشته‌ایم.

کشتی‌آرای گفت: با توجه به افزایش قیمت‌ها حباب سکه در بازار امروز به یک میلیون و ۸۳۰هزار تومان صعود کرده است.

قیمت طلا و سکه ۲۲مهر ماه۹۹

این فعال بازار طلا با تشریح قیمت‌های امروز اظهار کرد: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه امامی به ۱۶میلیون و ۴۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۵میلیون و ۳۵۰تومان رسید.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز ۹میلیون تومان، ربع سکه شش میلیون و ۴۵۰هزار و سکه یک گرمی سه میلیون تومان است؛ همچنین هر مثقال طلا شش میلیون و ۴۵۰هزار و هرگرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۴۹۰هزار تومان قیمت خورد.

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا