سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ماه عسلی که تلخ تر از زهر بود/ خودکشی نافرجام عروس بعد از مرگ همسرش

یک داماد هندی در ماه عسلش سم خورد و عروس هم خود را از پنجره طبقه سوم یک مرکز خرید به بیرون پرتاب کرد، تا این ماه عسل تلخ باشد.

به گزارش سایت طلا، سانیا خاندلوال دانشجوی پزشکی هندی که به همراه شوهرش برای گذراندن ماه عسل به شهر اندور در ایالت مادیا برادیش رفته بود، پس از مرگ همسرش سوبهام خاندیلوال خود را از طبقه سوم مرکز خریدی در این شهر به پایین انداخت، ولی علیرغم جراحات جدی که به او وارد شد، جان سالم به در برد و در یکی از مراکز درمانی اندور بستری شد.

سوبهام خاندیلوال ۳۲ ساله دو روز قبل از این حادثه، در منطقه اوجین در ۵۰ کیلومتری اندور پس از خوردن سم، سوار خودرویش شد و در نتیجه یک حادثه رانندگی جان باخت.

این مهندس جوان در نامه‌ای که از خود برجای گذاشت، مدعی شد از سوی دو مهندس دیگر مورد آزار قرار گرفته و آن‌ها را در مرگ خود مقصر دانست.

بلافاصله پس از این حادثه پلیس اوجین، دو مهندس مذکور و یک نفر دیگر را به اتهام ترغیب به خودکشی دستگیر کرد. پلیس هنوز در حال بررسی دلیل مرگ سوبهام خاندیلوال ۱۵ روز پس از برگزاری مراسم عروسی‌اش است.
پدر عروس ۲۰ ساله پس از مرگ داماد به محل حادثه رفته تا دختر عزادارش را به محل زندگی‌اش در شهر فرید آباد در ایالت هاریانا بازگرداند. عروس به پدرش گفت که برای خرید آب میوه اتاقش را ترک می‌کند، اما پس از آن به مرکز خرید ویجای در حدود ۶ کیلومتری هتل رفت و از طبقه سوم این مرکز خرید خود را به پایین پرتاب کرد.

سانیا خاندلوال هم نامه‌ای از خود بر جای گذاشته و در آن نوشته بود که قصد دارد به همسر مرحومش بپیوندد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

شنوا یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/07/06 ساعت 06:49
واقعا که اخه این خبرگفتن و نگفتنش چه فایده ای داره؟جز اعصاب خرد کردن؟چه ربطی به سایت طلا داره؟


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا