سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1879.6
مظنه5,102,000
18 گرم1,177,800
ارزش سکه11,494,806
قدیم (بهار)12,400,000
جدید (امامی)12,790,000
نیم7,350,000
ربع4,900,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

عمل جراحی عجیب از جوان ۳۲ ساله موجودی شبیه هیولای فضایی ساخت + عکس

یک شهروند فرانسوی با بریدن بینی، ایجاد شکاف در لب و خالکوبی روی چشم، خود را به یک موجود فضایی تبدیل کرد.

به نقل از خبر السعودیه، یک شهروند فرانسوی به نام آنتونی لوفریدو با بریدن بینی، ایجاد شکاف در لب و خالکوبی روی چشم، خود را به یک موجود فضایی تبدیل کرد.آنتونی لوفریدو که ۳۲ سال سن دارد با خالکوبی روی صورت، ایجاد شکافهای متعدد و انجام تغییرات ترسناک در بدن، خود را به یک موجود فضایی شبیه کرد.

لوفریدو برای انجام این عمل به اسپانیا رفته و از اسکار مارکز  جراح که در بارسلونا اقامت دارد کمک گرفته است؛ زیرا انجام این عمل جراحی در فرانسه ممنوع است.

این جراح، عملی تحت عنوان خارج کردن بینی را روی چهره آنتونی انجام داده و شکاف‌هایی را روی صورت او ایجاد کرد. این شهروند فرانسوی در توضیح این اقدام خود می‌گوید: از مارکز متشکرم؛ او باعث شد که زندگی من متمایز شود، امروز می‌توانم به لطف او با سَری افراشته راه بروم. من به کاری که با کمک یکدیگر انجام دادیم افتخار می‌کنم.

این اولین عمل جراحی عجیب و غریبی نیست که  آنتونی انجام داده است؛ به گونه‌ای که پیش از این هم تغییراتی را روی گوش هایش انجام داده و لب هایش را  هم به ۲ قسمت برش داده بود تا عجیب به نظر آید. همچنین خواسته بود که بر روی مردمک چشم خود خالکوبی انجام دهند، با وجود اینکه احتمال می‌داد این کار باعث نابینایی او  می‌شود.

او برای اینکه بیشتر به موجودات فضایی شبیه باشد، چیز‌هایی را زیر پوست خود جای گذاشته تا بافتی ناهموار داشته باشد. اکنون برجستگی‌هایی را روی پیشانی خود دارد که او را شبیه خزندگان کرده و خطوطی روی استخوان‌ها و گونه هایش نمایان است.

آنتونی با وجود اینکه این همه تغییرات را روی چهره خود ایجاد کرده، اما از کار خود پشیمان نیست. سال ۲۰۱۷ در مصاحبه با یک روزنامه گفته بود: از کودکی به انجام تغییرات در چهره ام علاقه شدید داشتم. هنگامی که در نقش یک نگهبان کار می‌کردم، احساس کردم آن‌گونه که دوست دارم زندگی نمی‌کنم، از این رو همه چیز را متوقف کردم و به استرالیا رفتم. از آن زمان تصمیم خود را گرفتم و و دوست داشتم که به مانند موجودات ترسناک و متفاوت زندگی کنم. این برای من بسیار خوشایند بود.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

احمد. پنج سال میگه :

تاریخ: 1399/07/04 ساعت 18:50
فقط خاک بر سرت
بدن سالم نعمت است که متاسفانه حالا نداری !!!


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا