سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سقوط های بزرگ طلا در راه است

از دو روز پیش طلا حرکتی نزولی را شروع کرده که منجبر به یک سقوط بسیار وسیع شد. به نظر می رسد این پایان سقوط طلا نمی باشد و کاهش قیمت آن همچنان ادامه خواهد داشت.

سقوط های بزرگ طلا در راه است


از دو روز پیش طلا حرکتی نزولی را شروع کرده که منجبر به یک سقوط بسیار وسیع شد. به نظر می رسد این پایان سقوط طلا نمی باشد و کاهش قیمت آن همچنان ادامه خواهد داشت.

چشم انداز فنی طلا همچنان مثبت باقی مانده است اما به نظر می رسد حرکت های اصلاحی همچنان ادامه داشته باشد و طلا را سطوح پایین تری بیاورد.

یک تحلیلگر بازار گفت که سقوط طلا به پایین تر از 193 دلار این شرایط را ایجاد کرد که طلا همچنان فضایی برای سقوط تا 200 دلار دیگر را داشته باشد.

در حال حاضر هر انس طلای جهانی 1877 دلار می باشد که نسبت به روز گذشته 22 دلار کاهش قیمت از خود نشان داده است و در پایین ترین سطح یک ماهه اخیر قرار گرفته است.

وی ادامه داد که صعود طلا به بالا ترین حد خود در ماه گذشته حرکت بسیار عجیبی بود و بسیار عادی می باشد که حرکت های اصلاحی را تجربه کند.

تحلیلگران معتقدند که با وجود پشتیبانی طلا در سطح 1900 دلار تا زمانی که طلا در زیر منطقه 1933 تا 1944 قرار داشته باشد ادامه سقوط طلا امکان پذیر می باشد.

این اصلاح قیمت طلا می تواند باعث شود تا قیمت فلز زرد به حمایت های کلیدی یعنی 1714 و 1696برسد. به طور قطع می توان گفت که این بزرگترین اصلاحی است که شاهد آن هستیم.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

Parham tala پنج ماه میگه :

تاریخ: 1399/07/02 ساعت 16:29
سلام کف مظنه۴۴۸۰میشه!!زمانی که انس همینطور به آرامش قبل کرونا برسه و دلار مرز ۳۲هزارو بشکونه و اصلاح شه رو۲۴و۲۵هزار بشینه.ومظنه ای که عرض کردم رو شکل بده?


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا