سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک اعلام شد

بعد از ظهر دیروز گروه صنعتی ایران خودرو صدور دعوتنامه‌های سری اول دنا پلاس توربو اتوماتیک را آغاز کرد.

به گزارش سایت طلا ،به نقل از اسب بخار،بعد از ظهر  دیروز گروه صنعتی ایران خودرو صدور دعوتنامه‌های سری اول دنا پلاس توربو اتوماتیک را آغاز کرد. به گفته مدیران ایران خودرو، حواله‌های مربوط به سه ماهه اول سال جاری با قیمت کمتری خودرو را تحویل خواهند گرفت و عدد اعلام شده صرفا برای مشتریان سری اول است.

 ایران خودرو قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک را برای حواله های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در نظر گرفته و مشتریان باید بر اساس این قیمت، تکمیل وجه و محاسبات خود را انجام دهند. به گفته شورای رقابت و گروه صنعتی ایران خودرو، این قیمت توسط تیم کارشناسی به دست آمده و مورد تایید سازمان حمایت و دستگاه های نظارتی قرار گرفته است. هنوز این خودروساز اعلام نکرده که حواله های تابستان ۹۹ دنا پلاس توربو اتوماتیک تا چه مقدار افزایش قیمت خواهند داشت و شورای رقابت چه عددی را برای این دسته از مشتریان مصوب کرده است.

اواخر هفته گذشته، برخی منابع خبری از شورای رقابت اعلام کرده بودند که قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک در فاز اول در محدوده ۲۵۰ میلیون تومان تعیین می شود. حال شاهد هستیم که گویا شورای رقابت عدد قطعی ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را برای مشتریان سری اول این خودرو در نظر گرفته است. جالب است که به گفته برخی مسئولان صاحب نظر، این قیمت عددی مناسب است و به هیچ وجه گران به حساب نمی آید. این در حالی است که هفته گذشته مشتریان دنا پلاس توربو اتوماتیک، از اعلام قیمت این خودرو در محدوده ۲۵۰ میلیون تومان نارضایتی خود را به رسانه ها اعلام کرده بودند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

خریدار خودرو دو هفته میگه :

تاریخ: 1399/06/13 ساعت 20:54
قیمت دنا اتوماتیک بدلایل زیر گران است
1- تفاوت قیمت خودرو دنده ای و اتوماتیک حداکثر 50 میلیون باید باشد، قیمت دنا دنده ای طبق اعلام کارخانه در سه ماه اول 110 میلیونه پس قیمت اتوماتیک باید160 میلیون باشه نه 253 میلیون.
2- اگر قیمت بازار آزاد گران است ناشی از ممنوعیت واردات و عدم عرضه خودرو توسط خودروساز است بنابراین قیمت بازار آزاد خودرو نباید ملاک قیمت گذاری باشه.
3-چرا اختبار قیمت گذاری هر سه ماهه به خودروساز واگذار شده با توجه به انحصار خودروساز ، چون خودروسازان بصورت مافیایی عمل میکنند .
پس وای بحال مردم که مسولان ریش و قیچی را به خودروساز داده اند

1 0

Samira karji دو هفته میگه :

تاریخ: 1399/06/13 ساعت 15:26
من ثبت نام دنا داشتم با تحویل خردادماه 1397با ودیعه هشتصد میلیون ریال طبق اظهارات بابک رحمانی قیمت دنا پلاس اتوماتیک مشخص شد بابک رحمانی تمامی تعهدات فروردین، اردیبهشت و همچنین خردادماه، این خودرو با قیمتی کمتر از ۱۷۸ میلیون تومان برای مشتریان تحویل خواهد شد


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا