سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1949.9
مظنه5,255,000
18 گرم1,213,100
ارزش سکه11,839,515
قدیم (بهار)12,300,000
جدید (امامی)12,945,000
نیم6,750,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افزایش حقوق مردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی

افزایش حقوق مردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی

به گزارش سایت طلا ،عادل دهدشتی در دیدار با رئیس و اعضای کانون‌های کارکنان بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی و تعدادی از روسای کانون های همکاران بازنشسته از استانهای خوزستان، اصفهان، کرمانشاه، زنجان، آذربایجانشرقی و مازندران اظهارکرد: بواسطه جایگاه حقوقی ای که دارید نماینده جامعه ای هستید که می بایست پیگیر مطالبات آنان باشید و این موضوع به نفع بازنشستگان و این سازمان است.


وی در ادامه افزود: انتظار داریم که به موجب برگزاری مجامع با حضور حداکثری بازنشستگان، تشکیلات و جمعی متحد، متفق القول، قوی و منسجم به جامعه معزز همکاران بازنشسته خدمات کارا ارائه کنند و از این فرصت برای بهبود و ارتقای مستمر جایگاه کانونها استفاده شود.


دهدشتی ظرفیت کارکنان بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی و تعلق خاطر آنان را ذخیره‌ای ارزشمند برای این سازمان دانست و خواستار پویایی بیشتر کانونهای کارکنان بازنشسته سازمان در ارائه نظرات کارآمد در پیشبرد اهداف سازمان به ویژه مرتبط با اصلاحات پارامتریک و تقویت اتاق فکر شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانهای سازمان تامین اجتماعی اظهارکرد: رسیدگی به مسائل مرتبط با بازنشستگان در دستور کار ماست. موضوع متناسب سازی مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بعد از سالها از مرداد ماه اجرایی خواهد شد و با عزم و همت مدیر عامل سازمان امسال برای اولین بار، اعتبار تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران ده برابر افزایش یافته است.


در این جلسه محمد زاده رییس کانون کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و رسولی رییس کانون کارکنان بازنشسته استان خوزستان به نمایندگی از سایر اعضای کانونهای استانی در خصوص مسائل موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا