سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سقوط قیمت طلا در راه است

از صبح امروز قیمت طلا یک روند نزولی را شروع کرده است که موجب کاهش قیمت چشمگیر آن شده است و به نظر می رسد که این روند کاهشی همچنان ادامه خواهد داشت

سقوط قیمت طلا در راه است


از صبح امروز قیمت طلا یک روند نزولی را شروع کرده است که موجب کاهش قیمت چشمگیر آن شده است و به نظر می رسد که این روند کاهشی همچنان ادامه خواهد داشت.

هم اکنون و در حال نوشته شدن این متن از انس طلا جهانی 1951 دلار قیمت دارد که به نسبت روز گذشته نزدیک به یک درصد یعنی حدود 20 دلار کاهش قیمت داشته است و این روند نزولی به نظر ادامه دار می رسد.

در آستانه پایان هفته و در ادامه جلسه روز گذشته فدرال رزرو که سیاست های پولی را بدون هیچ تغییری رها کرد این سقوط قیمت چندان هم غیر منتظر نبود هر چند هنوز هم پیش بینی ها حاکی از افزایش قیمت طلا می باشند.

سقوط قیمت طلا در امروز تا نزدیکی 1945 دلار که یکی از نقاط حمایت طلا می باشد پیش رفته و سپس به میزان جزئی بازیابی شد اما نمودار طلا همچنان یک روند نزولی را در پیش روی خود دارد.

شاید بتوان یکی از دلایل این کاهش قیمت را هیجان زدگی بازار در روز های گذشته و انتظار آن برای بالا رفتن بیشتر قیمت طلا بعد از جلسه فدرال رزرو دانست که باعث نا امیدی و سقوط قیمت طلا در امروز شد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا