سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1935.2
مظنه4,452,000
18 گرم1,027,700
ارزش سکه10,030,356
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,750,000
نیم5,350,000
ربع3,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با این ده غذا پیر نخواهید شد

غذا ها تاثیرات مختلفی را بر بدن انسان می گذارند که در سلامتی، کارایی و... مغز و بدن مؤثر هستند. بعضی از غذا ها حتی قادرند که پیری را به عقب انداخته شما را جوان نگه دارند.

با این ده غذا پیر نخواهید شدغذا ها تاثیرات مختلفی را بر بدن انسان می گذارند که در سلامتی، کارایی و... مغز و بدن مؤثر هستند. بعضی از غذا ها حتی قادرند که پیری را به عقب انداخته شما را جوان نگه دارند.
رژیم غذایی تاثیر بسیار زیادی روی سلامتی و کارآیی تمامی بخش های بدن می گذارد. وقتی رژیم غذایی شما پر از آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی مانند روی و آهن، چربی های سالم و مفید و البته آب باشد شما می توانید حتی پیری خود را نیز به تعویق بیاندازید.
با دنبال کردن یک ررژیم غذایی کامل اولین بخش از بدن که شما قدردانی خواهد کرد پوست شما ااست و در جواب به زحمت های شما لطیف، صاف و زیبا خواهد شد. موهایتان نیز رشد بیشتری از خود نشان داده و حتی از ریزش مو . کچلی نیز در امان خواهید ماند.
محققان این اطمینان را می دهند که مصرف میوه و سبزیجات ایمن ترین و سالم ترین روش برای مقابله با خطوط ایجاد شده روی پوست و حفظ رنگ آن می باشد.
دنبال کردن رژیم غذایی حاوی مواد مغذی علاوه بر بهبود پوست شما سلامت، کارایی و عملکرد دیگر اندام های بدنتان مانند مغز، ماهیچه ها و... را نیز بهبود می بخشد و به سلامت کلی شما نیز کمک می کند.
در ادامه ده غذای سرشاد از انواع مواد مغذی را برای شما آورده ایم تا با مصرف آن ها سلامتی خود را بیش از پیش حفظ کنید.


1. آب‌تره
2. فلفل دلمه ای قرمز
3. پاپایا
4. بلوبری
5. کلم بروکلی
6. اسفناج
7. مغز ها و آجیل
8. آووکادو
9. سیب زمینی شیرین
10. انار

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا