سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1931.9
مظنه4,450,000
18 گرم1,027,200
ارزش سکه10,025,850
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,755,000
نیم5,350,000
ربع3,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا برای خرید طلا دیر شده است؟

در روز گذشته قیمت طلا به بالا ترین میزان خودش در این چند سال اخیر رسید و حالا بسیاری از افراد به خرید طلا علاقه مند شده اند. اما سؤال اساسی اینجاست که آیا برای خرید طلا دیر شده است؟

آیا برای خرید طلا دیر شده است؟در روز گذشته قیمت طلا به بالا ترین میزان خودش در این چند سال اخیر رسید و حالا بسیاری از افراد به خرید طلا علاقه مند شده اند. اما سؤال اساسی اینجاست که آیا برای خرید طلا دیر شده است؟
پاسخ کوتاه به این سؤال خیر می باشد. تقریبا طبق تمامی پیش بینی های موجود قیمت طلا همچنان حداقل تا پایان سال جاری رشد خواهد کرد و این باعث می شود تا خرید طلا همچنان سود ده باشد.
البته این موضوع قابل چشم پوشی نیست که اگر مثلا یک ماه پیش طلا خریده بودید همین الآن نیز بیش از صد دلار به ازای هر انس سود کرده بودید اما در این لحظه هنوز می توانید ماهی را به شکلی تازه از آب بگیرید.


طی ماه های آینده احتمالا شاهد تورم گسترده ای نیز خواهیم بود که باعث می شود ارزش دلار کاهش یابد و این موضوع نه تنها طلا را گران تر خواهد کرد بلکه از ارزش هرگونه پول نقد کاهش خواهد داد. در نتیجه خرید طلا می تواند سرمایه تان را حفظ کند.

قیمت هر انس طلا در حال حاضر 1812 دلار می باشد که طبق پیش بینی کارشناسان تا چند هفته آینده به 1850 دلار نیز خواهد رسید. انتظار برای طلاب 2000 دلاری نیز احتمالا بیش از چند ماه وقت شما را نخواهد گرفت.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا