سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ادامه کاهش قیمت طلا در ساعت پایانی هفته+تحلیل و پیش بینی

از روز گذشته قیمت طلا شروع به کاهش نمود و این روند کاهشی امروز نیز ادامه یافت و نگرانی های بسیاری را برای سرمایه گذاران در این بازار به وجود آورد.

ادامه کاهش قیمت طلا در ساعت پایانی هفته+تحلیل و پیش بینیاز روز گذشته قیمت طلا شروع به کاهش نمود و این روند کاهشی امروز نیز ادامه یافت و نگرانی های بسیاری را برای سرمایه گذاران در این بازار به وجود آورد.
قیمت طلا به دلیل نگرانی های به وجود آمده در اثر افزایش موارد ابتلا به بیماری کرونا در هفته گدشته شرووع به افزایشی بی سابقه کرده و در بالاترین میزان چند ساله ایستاد.
در روز گذشته یعنی چهارشنبه یکم جولای قیمت طلا پس از یک صعود چشمگیر و رسیدن به بالاترین قیمت هشت ساله شروع به سقوط کرده و تا زیر 1760 دلار کاهش یافت. دلیل آن اخباری مبنی بر افزایش امید نسبت به موفقیت واکسن بیماری کووید-19 و شرایط کلان اقتصادی بود.
امروز نیز این کاهش قیمت به شکلی نسبی ادامه یافت و قیمت طلا از 1770 دلار در صبح به 1761 دلار رسید. دلیل اصلی کاهش قیمت طلای جهانی در امروز را می توان منتشر شدن گزارش وضعیت اقتصادی ایالات متحده دانست که در اوایل هر ماه برای ماه گذشته منتشر می شود.
در این گزارش آمده است که در ماه گذشته 4.8 میلیون شغل در ایالات متحده آمریکا ایجاد شده است که بسیار بیشتر از پیش بینی اقتصاد دانان یعنی 3 میلیون شغل می باشد. نرخ بیکاری نیز به 11.1 درصد کاهش یافته که بسیار فراتر از انتظارات بوده است.
انتشار این گزارش باعث شد تا قیمت طلا در ساعات پایانی هفته به 1761 دلار به ازای هر انس برسد که احتمالا نوید کاهش بیشتر در آغاز هفته آینده را می دهد. ماه پیش پس از انتشار این گذارش قیمت طلا به زیر 1700 دلار سققوط کرد.
هرچند همچنان نگرانی ها نسبت به تورم و ادامه بحران اقتصادی وجود دارد اما رشد سریع اقتصاد آمریکا می تواند این نگرانی ها را کاهش داده و بر روی قیمت طلا در بلند مدت نیز تاثیرر بگذارد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا