سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قهوه را بدون زعفران نخورید

یکی از نوشیدنی هایی که بسیاری از مردم به آن علاقه بسیاری دارند قهوه می باشد که به اشکال مختلفی مصرف میشود و خواص فراوانی را نیز دارا می باشد.

قهوه را بدون زعفران نخوریدیکی از نوشیدنی هایی که بسیاری از مردم به آن علاقه بسیاری دارند قهوه می باشد که به اشکال مختلفی مصرف میشود و خواص فراوانی را نیز دارا می باشد.
قهوه یکی از نوشیدنی های بسیار پرطرفدار در میان همه مردم دنیا می باشد. این نوشیدنی خواص بسیاری را دارا می باشد و اغلب متخصصان تغذیه خوردن آن را توصیه می کنند.
طب سنتی نیز نظرات بسیاری در مورد این نوشیدنی تلخ و در عین حال جذاب و خوشمزه دارد. متخصصان طب سنتی معتقدند که قهوه تازه مزاجی گرم و خشت و قهوه مانده و بوداده مزاجی سرد و خشک را دارا می باشد و آن را به افرادی که مزاج سرد و خشک دارند توصیه نمی کنند.
در بعضی از مواقع نظر متخصصین طب سنتی با متخصصین تغذیه و پزشکی غربی مشابه و در برخی مواقع نیز با هم اختلاف نظر دارند و قهوه نیز یکی از این موارد اختلاف نظر می باشد.
از نظر پزشکان طب سنتی قهوه به تنهایی می تواند برای بدن انسان مضر باشد و حتی به قلب آسیب وارد کند و باید آن را همراه با مصلحش مصرف کرد. آن ها معتقدند که زعفران مصلح قهوه می باشد و با اضفه کردن چند دانه  پر زعفران به قهوه از مضرات آن در امان خواهید بود و می توانید از خوردن آن لذت ببرید و از مزایای آن برای سلامتی نیز استفاده کنید.

فواید خوردن قهوه با زعفران

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا