اونس طلا1792.6
مظنه4,495,000
18 گرم1,037,600
ارزش سکه10,127,235
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,450,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
 

قهوه را بدون زعفران نخورید

یکی از نوشیدنی هایی که بسیاری از مردم به آن علاقه بسیاری دارند قهوه می باشد که به اشکال مختلفی مصرف میشود و خواص فراوانی را نیز دارا می باشد.

قهوه را بدون زعفران نخوریدیکی از نوشیدنی هایی که بسیاری از مردم به آن علاقه بسیاری دارند قهوه می باشد که به اشکال مختلفی مصرف میشود و خواص فراوانی را نیز دارا می باشد.
قهوه یکی از نوشیدنی های بسیار پرطرفدار در میان همه مردم دنیا می باشد. این نوشیدنی خواص بسیاری را دارا می باشد و اغلب متخصصان تغذیه خوردن آن را توصیه می کنند.
طب سنتی نیز نظرات بسیاری در مورد این نوشیدنی تلخ و در عین حال جذاب و خوشمزه دارد. متخصصان طب سنتی معتقدند که قهوه تازه مزاجی گرم و خشت و قهوه مانده و بوداده مزاجی سرد و خشک را دارا می باشد و آن را به افرادی که مزاج سرد و خشک دارند توصیه نمی کنند.
در بعضی از مواقع نظر متخصصین طب سنتی با متخصصین تغذیه و پزشکی غربی مشابه و در برخی مواقع نیز با هم اختلاف نظر دارند و قهوه نیز یکی از این موارد اختلاف نظر می باشد.
از نظر پزشکان طب سنتی قهوه به تنهایی می تواند برای بدن انسان مضر باشد و حتی به قلب آسیب وارد کند و باید آن را همراه با مصلحش مصرف کرد. آن ها معتقدند که زعفران مصلح قهوه می باشد و با اضفه کردن چند دانه پر زعفران به قهوه از مضرات آن در امان خواهید بود و می توانید از خوردن آن لذت ببرید و از مزایای آن برای سلامتی نیز استفاده کنید.

فواید خوردن قهوه با زعفران

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد