سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1834.2
مظنه4,087,000
18 گرم943,400
ارزش سکه9,208,011
قدیم (بهار)9,400,000
جدید (امامی)9,990,000
نیم5,400,000
ربع3,500,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران

با تصویب هیات وزیران، مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۹ افزایش یافت.

به گزارش سایت طلا ،رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به روابط تاریخی دو کشور که در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تجلی یافته است، شرایط جدید در مناسبات دو کشور را دارای اهمیت استراتژیک برشمرد و پیشبرد مشارکت راهبردی دو کشور در مناسبات دوجانبه منطقه‌ای و بین‌الملل براساس رویکرد برد – برد را هدف اساسی این برنامه بلند مدت دانست.

دکتر روحانی افزود: این همکاری، زمینه‌ای برای مشارکت ایران و چین در پروژه‌های اساسی و زیرساخت‌های توسعه‌ای از جمله طرح بزرگ «کمربند – راه» است و فرصتی برای جلب سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله صنعت، گردشگری، فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.

رئیس جمهور با تأکید بر گسترش همکاری دو طرف در حوزه انرژی، توافق بر این برنامه را گامی مثبت در جهت افزایش اهمیت انرژی جهانی و توسعه پایدار منابع نفت و گاز و همچنین انرژی های تجدیدپذیر برشمرد و سرمایه گذاری مشترک در توسعه مناطق آزاد را برای ارتقای نقش این مناطق در تولید و تجارت بین‌المللی پرفایده دانست.

وی خاطرنشان کرد: راه ارتقای امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی گسترش زمینه های نفع مشترک بین ملت‌هاست و پیوند متقابل امنیت و توسعه از طریق چندجانبه گرایی، ضامن صلح و پیشرفت جامعه بشری است و در مذاکرات بین سران دو کشور، طرفین، همیشه بر تقویت همکاری راهبردی بین دو کشور تأکید کرده اند و امروز دو کشور در شرایط مناسبی برای برداشتن گام بلندتری در این مسیر هستند.

در پی بحث و بررسی پیرامون برنامه همکاری جامع ۲۵ ساله ایران و چین، وزارت امور خارجه مأموریت یافت که طی مذاکرات نهایی با طرف چینی، براساس منافع متقابل بلند مدت، این برنامه را به امضای طرفین برساند.

وزیر امور خارجه در ادامه  از تقویت همکاری ها بین ایران و افغانستان با ورود هیات افغانستانی به کشورمان گزارش داد و رئیس جمهور ضمن اظهار خرسندی از حُسن روابط فیمابین ایران و افغانستان، دستیابی دو کشور به توافقنامه جامع را بسیار مهم ارزیابی کرد و آن را تأمین کننده منافع دو کشور دانست.

افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۹

با تصویب هیات وزیران، مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۹ افزایش یافت.

بر این اساس، از تاریخ ۱‏‏/۱‏‏/۱۳۹۹ کلیه مستمری های بازنشستگی، ازکارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی که تا پایان سال ۱۳۹۸ برقرار شده، به ترتیب برای دریافت کنندگان حداقل مستمری و سایر افرادی که به نسبت پرداخت حق بیمه برقرار شده است،  به میزان (۲۶) درصد و برای سایر سطوح بالاتر از حداقل مستمری به میزان (۱۵) درصد مستمری آنان در پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۸ به علاوه مبلغ ثابت یک (۱۴۰ر۶۶۰ر۱) ریال افزایش می‌یابد.

اختصاص اعتبار به سازمان های راهداری و حمل و نقل جاده ای و پزشکی قانونی کشور

هیات وزیران با اختصاص اعتبار به سازمان‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پزشکی قانونی کشور موافقت کرد.

بر این اساس، مبلغ دو هزار و دویست میلیارد ریال به صورت تملک دارایی های سرمایه ای برای طرح نوسازی ناوگان ماشین آلات راهداری در هنگام وقوع بلایای طبیعی و پیشگیری از حوادث غیرمترقبه، به وزارت راه و شهرسازی (سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای) اختصاص یافت.

دولت همچنین مبلغ یکصد میلیارد ریال اعتبار هزینه‌ای و تملک دارایی های سرمایه ای برای تأمین مواد مصرفی آزمایشگاهی به منظور خرید تجهیزات برای شناسایی و تشخیص هویت متوفیان ناشی از وقوع حوادث غیرمترقبه به سازمان پزشکی قانونی کشور اختصاص داد.

 افزایش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون

با اصلاح اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون توسط هیات وزیران، سرمایه این صندوق از محل سود انباشته به مبلغ (۱۶۵۰) میلیارد ریال افزایش یافت.

تصویب آیین نامه اجرایی مربوط به پیوست اجتماعی

هیات دولت آیین نامه اجرایی مربوط به تهیه و تدوین پیوست‌های اجتماعی در طراحی کلیه برنامه‌های کلان توسعه ای، ملی و بومی به منظور کنترل آثار محیطی آنها و پیشگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی را به تصویب رساند.

به موجب آیین نامه یاد شده، عناوین برنامه های کلان توسعه ای، کلان ملی و کلان محلی دستگاه‌های اجرایی مبتنی بر قانون برنامه ششم توسط سازمان برنامه و بودجه تهیه و به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.

همچنین براساس آیین نامه مذکور، تمام کارفرمایان دولتی ِطرح‌های مشمول این مصوبه ، مکلفند با انتخاب مشاور ذیصلاح ، مطالعات اجتماعی ناظر بر تاثیر اجرای برنامه‌های مشمول را بر محیط اجتماعی اطراف آنها انجام دهند.

مطالعات اجتماعی موضوع این آیین نامه باید در قالب شرح خدمات نمونه‌ای که توسط سازمان برنامه و بودجه با همکاری مراکز پژوهشی و دانشگاهی و دستگاه­های اجرایی ذیربط تهیه شده و به تصویب شورای اجتماعی کشور می‌رسد، انجام شود.

صلاحیت مشاوران مطالعات اجتماعی و دیگر مسایل مرتبط با ارجاع کار به این مشاوران، مطابق روال متعارف برای اینکار در مورد مشاوران سایر رشته‌ها ، توسط سازمان برنامه و بودجه تعیین می‌شود.

دستگاه‌های اجرایی و مجریان برنامه‌های کلان توسعه‌ای موظفند گزارش‌های نهایی شده مطالعات پیوست اجتماعی برنامه‌های مشمول این ایین نامه را به همراه کلیه اسناد و مدارک و داده‌های پشتیبانی با رعایت قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات و آیین نامه اجرایی آن، پیش از اجرای برنامه کلان توسعه‌ای به مدت حداقل (۶۰) روز بر روی تارنمای مربوط قرار دهند.

همچنین به کارفرمایان دولتی طرح های مشمول این مصوبه اجازه داده می‌شود که پس از مبادله موافقت نامه با سازمان برنامه و بودجه کشور، تا ۴ درصد هزینه هر طرح را برای انجام طرح‌های پیشنهاد شده در مطالعات اجتماعی آن طرح در محدوده بخش یا شهرستان محل اجرای طرح، صرفاً از طریق دستگاه مسئول هر موضوع، هزینه نمایند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
2 1

دکتر پیشگو یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 17:04
دوستان؛ دلار، نفس بالا رفتن ندارد! شاید هم اجازه بالا رفتن ندارد!

7 1

مهندس رضا یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 12:47
امروز هم سکه یه قدم به 9 تومن نزدیک شد ولی تا این لحظه زورش نرسیده اونو بشکنه.
خیلی جالبه؛ این دقیقا بر عکس تحلیلهای تکنیکال و فاندای معمولیه. بخاطر همینه که میگن بازار ما ثبات نداره. سکه به محض اینکه دوزار میاد پایین بلافاصله خریدارا هجوم میارن برای خرید، در حالی که عرفاً باید در این مواقع همه فروشنده باشن. این یعنی بازار در عطش سکه 10 تومنی داره له‌له میزنه. متاسفانه ذهنیت سکه 10 تومنی قشنگ در بازار جا افتاده و به این سادگی عوض نمیشه.
نتیجه: من با ایده کسانی که میگن سکه به 10400 میرسه موافقم.

2 1

Golden gold یک سال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 13:15
یعنی تا اون موقع دولت هیچ کاری نمیکنه!!!
داشتم فکر میکردم سکه ۱۰تومنی یک ماه دیگ سال دیگر چند میخواد بشه!!!
قربونتون برم کاسب های ماهم منتظر بهونه اند ک بکشند رو جنس
شما استدلال صاحب خونه جناب نوسترداموس رو ببین!!!
فکن راننده تاکسی میگه آقا طلا رفته بالا!!!!
خدا کمکمون کنه.

4 1

خانم مریلا. یک سال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 13:04
جناب مــوافقم.....همه از گرمے یک ملیون سکه ده تومنے صحبت میکنند....پس ســکه تا ۱۵ وبیست هم بره ..همه خــریدارن.....

1 6

دکتر پیشگو یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 11:18
تارنمای آمریکایی پولیتیکو به نقل از چند نفر از نزدیکان دونالد ترامپ گزارش داد، رئیس جمهوری در روزهای اخیر به این تشخیص ناخوشایند رسیده که بازنده انتخابات است.
پولیتیکو در شماره دیروز(یکشنبه) نوشت: ترامپ در بحبوحه افزایش نظرسنجی هایی که نتیجه بدی را برای او پیش بینی می کنند و هشدارها از سوی برخی از وفادارترین متحدانش درباره این که او رئیس جمهوری یک دوره ای خواهد بود، به این نتیجه رسیده است.
ترامپ آنچه را که که مشاورانش وخیم ترین دوره ریاست جمهوری اش توصیف کرده اند، تحمل می کند که بواسطه انتقادهای گسترده از نحوه واکنش دولت او به همه گیری کرونا و ناآرامی های گسترده علیه نژادپرستی بروز کرده است.
گردهمایی انتخاباتی هفته گذشته او در اوکلاهاما که برای اولین بار از ماه مارس (فروردین) برگزار می شد با توجه به مشارکت پایین و صندلی های خالی در مکانی که برای این کار اختصاص یافته بود، باعث شرمساری شد.
مصاحبه روز پنجشنبه ترامپ با شبکه فاکس نیوز بدون پاسخ مستدل و اظهارات بی ربط ترامپ به یکی از سوال ها درباره برنامه هایش در دوره دوم ریاست جمهوری اش مشاورانش را وحشت زده کرد.
ترامپ در همین مصاحبه تایید کرد که ممکن است در انتخابات شکست بخورد و گفت که جو بایدن ممکن است رئیس جمهور شود زیرا برخی او را دوست ندارند.
سَم نانبرگ مشاور سیاسی سابق ترامپ که هنوز هم حامی اوست، گفت: در شرایط فعلی، ترامپ در پرتگاه یکی از بدترین شکست های انتخاباتی خود در انتخابات های ریاست جمهوری دوران مدرن قرار دارد و از لحاظ تاریخی برای رئیس جمهوری در حال خدمت بدترین شکست است.
وی به نتایج نظرسنجی های سراسری شبکه سی ان بی سی و نیویورک تایمز در هفته گذشته اشاره کرد که نشان می داد حمایت از ترامپ در مقابل بایدن به زیر ۴۰ درصد رسیده است.
پولیتیکو نوشت: ترامپ و تیم او در پشت پرده تلاش می کنند روند فعلی را اصلاح کنند. به گفته یکی از افراد آگاه از طرز تفکر رئیس جمهوری، ترامپ قبل از گردهمایی تبلیغاتی در شهر تولسا در نهایت تایید کرده که در نظرسنجی ها عقب است
به نوشته این رسانه آمریکایی انتظار می رود جرد کوشنر مشاور ارشد و داماد ترامپ که کمپین ها انتخاباتی را مدیریت می کند نقش فعال تری را در این زمینه ایفا کند.
مشاوران ترامپ می گویند مدیریت او در دوران همه گیری کرونا کار را برای او در ضربه زدن به جو بایدن نامزد احتمالی دموکرات ها دشوار کرده است.
انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری در این کشور خواهد بود که قرار است در ۳ نوامبر ۲۰۲۰ (سیزدهم آبان ۱۳۹۹) برگزار شود.

9 1

ميلاني یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 10:52
آقاي اردبيلي لطفا جواب بديد؛ الان مظنه ٨٦٢ رو بخريم يا فعلا صبر كنيم ؟

8 1

آناليز 777 یک سال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 11:00
فرمودند تا بالاي ٣٧٧٠ تثبيت نداده نميخريم ....هر گرم ٨٧٠ شد و تثبيت ١ ساعته داد ميخريم

6 1

نوستراداموس` یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 10:47
دولت اول با عملیات رفت و بر گشتی تست میکنه اگه دید صدای نیامد همچی فشار میده تا اخر قفل میکنه داستان گرانی های اخیر اینه

0 1

استا اعظم بزرگ- 11 ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 10:43
؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.

0 1

استا اعظم بزرگ- 11 ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/09 ساعت 10:43
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 1

شینتیل خان یک سال میگه :

تاریخ: 1399/04/03 ساعت 02:47
حقیقت این است :
انقلاب روی دوش قشر ضعیف و فقیر جامعه بنا شد.
فشار جنگ و کشته شدن و مجروح شدن هم سهم همین متسضعف ها و فقرا شد.....
تحریم و دعواهای سیاسی نیز آخرش افتاد رو دوش همین قشر........
نفت و گاز و معادن و مخازن و گنج ها نصیب دیگران شد...................
بازی دوسر بردی که اغنیا بردند و فقرا باختند..........................
نعوذ بالله خدا هم شده دوربین مداربسته و فقط تماشا میکند.......................
نه سیستم کمونیست بدرد فقرا خورد . نه دعاهای مفاتیح الجناخ....................
فقرا ظلم ها را به دستان عباس (ع ) سپردند و اغنیا خندیدند و بردند.....
فقرا مردند و اغنیا جان گرفتند.............
اشکال در کجاست. ؟
ریشه تمامی بدبختی ها در وجود خود آدمی است و کلمای است بنام ترس.
ترس از معاش . ترس از جان . ترس از زندان . ترس از ............
غافل از اینکه تحمل این شرایط بدتر از هر معاش و زندان و جان و .................است.

1 0

موسی علوی هفت ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/02 ساعت 10:35
سلام این هم یک سیاه بازی از بازیگروزارت کار و نورچشم دولت روحانی سه ماه گفته شد افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی منتظر تائید هیئت دولت است ولی آقای شریعتمداری قبل ازتائیداجراکرد تاهمه رادربرابرعمل انجام شده ای قراردهد بفرمایید سیاه خودتی

8 0

مجتبی ومجید هفت ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/02 ساعت 06:51
من راننده ماشین سنگین بودم ودر شرکتهای حمل ونقل تهران .کار میکردم .سالهای جنگ جابجایی نیرو را به عهده داشتم در تمامی مدت جنگ حتا دوسال بعداز جنگ جابجایی داشتیم.بعدش با تریلی در شرکتهای ره پویان .حمل ونقل شرکت آبادان پالایشگاه تهران و شرکت خط صبا کار کردم از سال ۶۰ مدرسه سال پیش با ۱۳ سال سابقه بیمه بازنشست شدم بعضی از شرکت ها سالی سه ماه برایم بیمه رد کردن وحق مارا شرکت با همکاری بیمه خوردن مبلغ ۷۴۰هزار تومان حقوق میگیرم واکنون ۱۷۰هزار تومان اضافه شد .مستاجر وبیمار هستم با چهار سرعائله. آیا با این حقوق کرایه خانه ام را نمی توانم بدهم .آیا فریاد رسی هست آیا عدالتی هست .یا مرگ چاره نجات ما و امثال ما هست .

7 0

معصومه ع هفت ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/02 ساعت 04:15
عالی شد پدر من حقوقش ۱۶۰۰ بود شد ۲میلیون تمام مشکلاتش حل شد ۲۰ ساله میخاد بره برا تنها کلیه اش نمیتونه چشماش دیگه داره نابینا میشه بخاطر نرفتن به دکتر و هزینه های زیادش با ۳تا بچه بیکار تو خونه و مادرم که دیگه چشماش ۵۰ درصد میبینه و گوشاش هیچی نمیشنوه با این پول هم شکمشونو سیر میکنن هم قبض آب و برق و گاز میدن هم به سلامتیشون میرسن و هزاران مشکلات دیگه که نمیتونن درستش کنن


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا