سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

زلزله در بازار خودرو / مشاهده قیمت‌ها برای سلامتی‌تان مضر است!

انگار زلزله آمده باشد؛ قیمت‌ها در بازار خودرو طوری جهش کرده که هیچ شباهتی با نرخ‌های دیروز ندارد. خودرو‌های سایپا حدود سه میلیون تومان گران شده‌اند و ایران خودرو‌یی‌ها یک روزه شش هفت میلیون تومان جهش کرده‌اند

به گزارش سایت طلا محصولات ایران خودرو امروز کولاک کرده‌اند و نسبت به دیروز تا ۱۵ میلیون تومان گران شده‌اند! پژو ۲۰۰۸ در خط مقدم افزایش قیمت قرار دارد و از نرخ ۴۲۵ میلیون تومان به حدود ۴۴۰ میلیون تومان رسیده است. امروز سمند LX کانال ۱۰۰ میلیونی را درنوردیده و با افزایش قیمت شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی، به 104میلیون  و 500 هزارتومان رسیده است. سمند EF۷ در عرض یک روز هفت  میلیون تومان گران شده و حالا 120 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

دنا امروز پنج میلیون تومان گران شده است. این محصول ایران خودرو دیروز ۱۴۲ میلیون تومان قیمت داشت و حالا با افزایش قیمت عجیب و غریب خود به ۱۴۷ میلیون تومان رسیده. دنا پلاس هشت میلیون تومان گرانی را پشت سر گذاشته و امروز در بازار با نرخ ۱۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس توربو هم با جهش پنج میلیونی به ۲۱۰ میلیون تومان رسیده است. 

خودرو‌های سایپا عموما سه میلیون تومان گران شده‌اند. بیشترین افزایش قیمت مربوط به تیبا صندوق‌دار است که از ۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۷۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده و سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده است.

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا  امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا