سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1853.7
مظنه4,510,000
18 گرم1,041,100
ارزش سکه10,161,030
قدیم (بهار)10,300,000
جدید (امامی)10,410,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

گوشی‌های سری P40 هواوی با دوربین ۵۲ مگاپیکسلی پیشرفته‌ سونی

در حالی که انتظار می‌رود گوشی‌های سری P40هواوی در ماه مارس (اسفند و فروردین) روانه ‌ی بازار شود، گزارش شده که این شرکت ممکن است از یک سیستم دوربین بسیار پیشرفته در این سری از گوشی‌هایش استفاده کند.


29 بهمن 98

گوشی‌های سری P40 هواوی با دوربین ۵۲  مگاپیکسلی پیشرفته‌ سونی

در حالی که انتظار می‌رود گوشی‌های سری P40هواوی در ماه مارس (اسفند و فروردین) روانه ‌ی بازار شود، گزارش شده  که این شرکت ممکن است از یک سیستم دوربین بسیار پیشرفته در این سری از گوشی‌هایش استفاده کند.

گوشی‌های سری P40 هواوی با دوربین ۵۲  مگاپیکسلی پیشرفته‌ سونی

وبسایت خبری گیزچاینا ادعا می‌کند که گوشی‌های سری P40با یک دوربین ۵۲ مگاپیکسلی IMX700 CMOSسونی (۱/۱.۳۳ اینچ) رونمایی خواهد شد. این دوربین نسخه‌ی مرسوم حسگر IMX686است که در خیلی از گوشی‌های پرچمدار سال ۲۰۲۰ استفاده خواهد شد. بر اساس این گزارش حسگر  IMX686نه فقط تعداد پیکسل‌های بیشتری دارد بلکه قدرت بیشتری در تصویربرداری با نور کم خواهد داشت.

شایعات حاکی از این است که گوشی‌های سری P40هواوی از سیستم ترکیب ۱۶ پیکسلی نیز استفاده خواهد کرد. در این سیستم حسگر دوربین۱۶ پیکسلِ مجاور هم را ترکیب می‌کند تا یک «فوق پیکسل» ۴.۴۸ میکرومتری تشکیل دهد. اگر این خبر صحت داشته باشد، ان‌ وقت این گوشی اولین گوشی هوشمندی است که چنین کاری انجام می‌دهد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم، سامسونگ گلکسی  S20الترا فقط می‌تواند با ترکیب ۹ پیکسل مجاور هم، یک فوق پیکسل ۲.۴ میکرو متری تشکیل دهد.

همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در این گوشی بجای فناوری رایج فیلترهای بایر RGGBاز فناوری ارایه‌ی رنگی RYYBاستفاده شود که کمک می‌کند ۴۰ درصد نور بیشتر و تعادل رنگی دقیق‌تری در این گوشی نسبت به اکثر گوشی‌ها ایجاد شود. همچنین دوربین اصلی این گوشی با یک دوربین فوق‌عریض و یک لنز متغیر تله و یک حسگر سه بعدی ToFتقویت می‌شود. گوشی‌های سری P40ممکن است ISOی بیشتری از گوشی‌های سری P30داشته باشند، که احتمالاً ISOی این گوشی به ۴۰۹۶۰۰ می‌رسد.

در نهایت اینکه، هواوی احتمالاً سری بعدی گوشی‌های پرچمدارش را به فنون عکاسی تمام قدرت و پیشرفت‌های ویدئویی مجهز خواهد کرد. بزودی وقتی که در هفته‌های آینده گوشی‌های سری pهواوی روانه‌ی بازار شوند اطلاعات بیشتری از آن‌ها بدست خواهیم آورد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا