سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت طلا امروز 20 آذرماه 1398

قیمت طلا در بازارهای جهانی در آستانه اعلام نتایج نشست فدرال رزرو آمریکا با تغییر چندانی روبرو نشده است.

به گزارش رویترز، در حالی که سرمایه گذاران بین المللی منتظر اعلام نتایج نشست دو روزه مقام های ارشد فدرال رزرو آمریکا هستند، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه تغییر جندانی نداشته است.

بر اساس این گزارش ضرب الاجل آمریکا به چین برای اعمال تعرفه های تجاری جدید نیز رو به پایان است و سرمایه گذاران منتظر تحولات جدید در تنش های تجاری بین دو کشور هستند.

قیمت هر اونس طلا امروز به 1464 دلار رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته است. قیمت هر اونس پالادیوم نیز به 1895 دلار رسیده است. قیمت پالادیوم روز گذشته به رکورد جدید 1903 دلاری رسیده بود. مشکلات مربوط به تولید در آفریقای جنوبی عامل اصلی رشد فزاینده قیمت پالادیوم بوده است.

سرمایه گذاران بین المللی منتظر هستند تا ببینند آیا دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا تصمیم نهایی را برای اعمال تعرفه های جدید علیه 160 میلیارد دلار کالاهای چینی تا قبل از کریسمس اتخاذ خواهد کرد یا نه.

البته برخی رسانه های خبری اعلام می کنند که مذاکره کنندگان تجاری آمریکا و چین به دنبال این هستند که تعرفه های تجاری دسامبر را به تعویق بیندازند.

وزیر کشاورزی آمریکا اخیرا تاکید کرده است که ترامپ منتظر تحرک و اقدام چین برای جلوگیری از اعمال دور جدید تعرفه های تجاری است.

فدرال رزرو آمریکا طی ساعات آینده بیانیه نشست دو روزه خود را منتشر خواهد کرد. جروم پاول رئیس فدرال رزرو نیز کنفرانس خبری و مطبوعاتی خواهد داشت. پیش بینی می شود فدرال رزرو در نشست امروز خود نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کند.

قیمت هر اونس نقره نیز امروز به 16.65 دلار رسیده است.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا