سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

زمان عرضه بلاک چین تلگرام رسما اعلام شد

شبکه بلاک چین تلگرام که زمان زیادی همه منتظر آن هستند سرانجام طبق بیانیه رسمی که منتشر شده قرار است تا اواخر ....

زمان عرضه بلاک چین تلگرام رسما اعلام شد

 

شبکه بلاک چین تلگرام که زمان زیادی همه منتظر آن هستند سرانجام طبق بیانیه رسمی که منتشر شده قرار است تا اواخر اکتبر یعنی تا 9 آبان ماه عرضه شود.

دیروز پیامی در کانال TON Board تلگرام پیامی منتشر شد که در آن این کمپانی اعلام کرد که سرمایه گذاران اصلی درباره این که زمان عرضه بلاک چین تلگرام اواسط آبان ماه است، در جریان قرار گرفته اند.

نرم افزار ساخت کلید TON در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته و می بایست یک کلید عمومی برای دریافت توکن های گرام خود (GRM) تا 24 مهرماه به تلگرام معرفی کنند. همچنین سورس کد کل پروژه TON در گیت هاب در دسترس است.

در این پیام همچنین گفته شده با توجه به این که مرحله آزمایشی با موفقیت گذرانده شده است، بلاک چین تلگرام عرضه می شود.

اواسط شهریورماه، تلگرام اکسپلورر شبکه آزمایشی TON و نرم افزار ایجاد گره و همچنین نسخه آلفا کیف پول توکن گرام را برای پلتفرم iOS منتشر کرد.

با توجه به عرضه یک کامپایلر برای زبان سالیدیتی به نظر می رسد که بلاک چین تلگرام با بلاک چین اتریوم سازگار است و این به کاربران این امکان را می دهد تا قرارداد های هوشمند خود را در شبکه اتریوم به شبکه TON منتقل کنند.

این کامپایلر را استارتاپ TON Lab که توسط سرمایه گذاران تلگرام گردانده می شود، ساخته و قرار است قرارداد های هوشمندی که به زبان سالیدیتی نوشته شده را به قرارداد های هوشمند مناسب برای شبکه تلگرام تبدیل کند.

هفته پیش نیز تلگرام یک رقابت کدنویسی برای ساخت قرارداد های هوشمند در شبکه TON برگزار کرد که می بایست در طی آن توسعه دهندگان با استفاده ابزاری که در بلاک چین TON در اختیارشان قرار داده شده، قرارداد های هوشمندی طراحی کنند. پاداش این مقایسه بین 200 تا 400 هزار دلار است.

پیش از این هم خبر هایی به طور غیر رسمی از عرضه بلاک چین تلگرام تا آبان ماه حکایت داشتند

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

برنامه نویس نه سال میگه :

تاریخ: 1398/07/15 ساعت 14:49
عالی بود ،ممنون


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا