سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1472.1
مظنه1,810,500
18 گرم417,900
ارزش سکه4,079,057
قدیم (بهار)4,080,000
جدید (امامی)4,115,000
نیم2,170,000
ربع1,370,000

فدرال رزرو آمریکا ارز دیجیتال منتشر می کند؟

سایت طلا : یک مقام ارشد فدرال رزرو آمریکا بر این باور است که بانکهای مرکزی جهان از جمله آمریکا نیز باید ارز دیجیتال منتشر کنند.

به گزارش رویترز، پاتریک هارکر رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا تاکید کرد: این مساله اجتناب ناپذیر است که بانک های مرکزی جهان از جمله آمریکا نیز انتشار ارزهای دیجیتال را آغاز خواهند کرد. البته آمریکا نباید کشوری باشد که این اقدام را هدایت و مدیریت کند.

وی در ادامه افزود: تصور نمی کنم که ما باید نخستین کشوری باشیم که این اقدام را انجام می دهیم. بانکهای مرکزی جهان نیز باید فناوری جدید را آزمایش کنند.

فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی بزرگ جهان در حال رایزنی درباره نحوه تعامل و برخورد با ارزهای دیجیتال مهم جهان از جمله بیت کوین هستند که به شدت در حال رونق است. بانک های مرکزی جهان نگران هستند که فناوری بلاکچین احتمالا بانکداری سنتی و قدیمی در عرصه بین المللی را با چالش های جدی روبرو کند.

این در شرایطی است که جرومی پاول رئیس فدرال رزرو آمریکا در اظهاراتی در ماه ژوئن در این باره تاکید کرده است که "هنوز راهی طولانی برای انتشار ارزهای دیجیتال داریم. این فناوری هنوز نوظهور است."

سایر مقام های ارشد فدرال رزرو آمریکا نیز نسبت به منافع انتشار ارزهای دیجیتال شک و تردید دارند.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا